Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes fektetni 20...

Mibe érdemes fektetni 20 milliót? Ami jol hoz és nincs kockázata.

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Kockázat nélkül nincs nyereség.

Gondolkozz... ha lenne ilyen módszer, mindenki azt használná.

Tehát ez nem olyan egyszerű, mint Pistike elképzeli.

2016. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

20 millió forintot?


Egyértelmű ingatlan. És aztán azt kiadni.


valamennyiért biztosra ki tudod adni.


Nekünk is van kettő kiadva a családomnak.


Ha van türelmed többért kiadhatod, de nem is érdemes igazán várni több pénzre.

2016. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most eléggé felmentek az ingalanárak a környéken. Ezért félek hogy ez már inkább lefele megy vagy megáll. Nemrég még 400 e volt négyzetmétere a lakasoknak itt most ilyen 700-750 ért árulják. Vagy mehet még efölé?
2016. febr. 29. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne a kornyeken vegyel hanem masik keruletben.


Olyat ami tegla nem pedig panel.


Havonta meg begyujtod a penzt.

2016. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Begyűjtöd a pénzt azt akartam írni.


Van olyan ismerősöm aki neki saját ingatlanát ami ugyanakkora mint nekem van, 3x annyi pénzért adja ki mint én. 2 ugyanakkora ingatlan, és mindkettő ugyan olyan jó helyen van, neki is meg az enyém is.


De kevesebb pénz is jó pénz.


Az egyik bérlőnk kiadja az ő sajátját valakinek, és tőlünk meg bérli ami nagyobb de jobb helyen van mint a sajátja, exkluzívabb környezet (a várban).


20 millió az már elég jó pénz szerintem egy ingatlanra.


30 mondjuk még jobb volna.

2016. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Általánosságban ingatlanba piaci áron már évekkel ezelőtt be kellett volna szállni. Piaci ár alatt - pl kényszer értékesítés, hagyaték, vagy később funkciót adva egy-egy vidéki ingatlanfelújítása viszont még megfontolandó lehet.


18 millióból pl. akár már több hektáros területtel, gazdaság épületekkel, istállókkal, hodályokkal, toronnyal, lehetett venni 2 éve több épületes kúriát is Szilvásvárad mellett. Egy-két pályázati forrással megtámogatva, több tízmilliós eredmények lettek volna elérhetők.

2016. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ingatlanba egyelőre NE! Jelenleg túlárazottak, valóban 2-3-4 éve kellett volna venni.

Állampapír nem játszik?

2016. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg túlárazottak az ingatlanok, ez igaz.


Állampapír? Szerintem nem jó ötlet.


Én még most is azt mondom, igaz túlárazottak az ingatlanok, de vegyen akkor 20 millióért, mert az biztos befutó.

2016. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg állampapírban van. És keveslem a hozamot. Plussz allandoan be kell maszkalni mikor kamatfizetes van ujrabefektetni pár tizezret.. Mivel tbsz egy része. Idén jár le a tbsz. azzal együtt 30 millio egyébként. De azért 10 et meghagynék.
2016. márc. 1. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!