Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a paypal számlám...

Hogyan tudnám a paypal számlám befagyasztani? (lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet van egy őrült aki folyamatosan zaklat és pénzt küldözget nekem. Eleinte próbáltam visszautalni az összeget de blokkolta. Aztán annyiban hagytam és csak úgy csücsültem a pénzen. Utána meg mindennek lehordott és megvádolt, hogy elloptam tőle. Visszaküldtem neki, erre meg megint vissza utalgatja az idióta és bocsánatot kér amiért megvádolt...egyszerűen horribilis ez az ember, egy nulla. Na mindegy. Nem célom pszichológiai esettanulmányt bemutatni, csak a segítségeteket szeretném kérni. Hogyan tudnám blokkolni, hogy pénzt küldjön nekem? A normális válaszokat előre is köszönöm. Provokatív beszólásokat nem kérek.

2016. febr. 22. 11:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Helyt adok. Ezt fogom tenni :)
2016. febr. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!