Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallotatok már az úgynevezett...

Hallotatok már az úgynevezett próbavásárlásról? Merjek jelentkezni vagy megint valami átverés lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy álláshirdetésben olvastam róluk, és ez a weblapjuk: [link] Azt írják, hogy cégvezetők bízzák meg őket, hogy teszteljék az egyes üzleteket! És ha vásárol a munkát végző valamit, a blokkot meg kell tartani és majd visszafizetik annak az árát is.
2010. márc. 29. 22:45
 1/6 anonim válasza:
merj :D én is csináltam csak másik cégnél, kb 2000ft-ot fizetetnek, de sajna nincsen sokszor rá lehetőség
2010. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is csináltam, nem nagyon éri meg, max. hobbiból ha nagyon ráérsz.
2010. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak úgy egy kis kiegészítésnek kellene, összekötni a kellemest a hasznossal:)
2010. ápr. 6. 14:41
 4/6 anonim válasza:

Én csak ajánlani tudom a Perfect Shoppingot, dolgozok nekik, mint próbavásároló, nagyon korrektek, segítőkészek, azonnal reagálnak, ha valamilyen kérdésed van.

Ha megkapod az első megbízást tőlük és jól teljesítesz, gondolok itt arra, hogy mondatokba fogalmazol, a szituáció alapján viszed végig a próbavásárlást, akkor egyre több megbízást kapsz.

A megbízások díja a munkád minősége alapján van díjazva, eddig minden kifizetésem megérkezett, szerintem érdemes belevágni, jó jövedelem kiegészítés és még jól is érzed magad a vásárolás alatt.

2011. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem minden esetben kell vásárolni, van ahol csak érdeklődni kell vagy kis összegben 100-200 Ft-ért kell vásárolni.

Ha nagyobb összegű a vásárlás, akkor már az üzletben visszaadják a vételárat.

2011. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom, miért keresnek új próbavásárlókat. Nekem az a tapasztalatom, hogy regisztráltam, (több helyre is) kb. 2 hete. MIndegyik visszajelzett, hogy elfogadták. Jelentkeztem munkákra, többre, átolvastam a szitut, időt töltöttem vele, megírtam a sikeres teszteket, majd kb. 1 hétig semmi. Azt írták, majd keresnek. (Volt olyan jelentkezés is, aminek közben lejárt a beküldési határideje) Volt olyan jelentkezésem, ami egyszerűen kikerült a jelentkezésem menüpont alól, minden indoklás nélkül. Na, 2 hét óta egyetlen visszajelzést kaptam, hogy nem én kapom a munkát.


Innentől kezdve azt gondolom, mindenki döntse el, hogy megéri-e az időt tölteni ezzel, gyakorlatilag a semmiért.

2012. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!