Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erste netbrokert megéri...

Erste netbrokert megéri nyitni, használja valaki?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen feltételeknek kell teljesíteni, hogy hasznos is legyen?

Gondolok itt arra, hogy napi hány órát kell eltölteni vele? Nem ész nélkül szeretném használni, így gondolom benne kell lenni az aktuális pénzügyekbe..



2016. febr. 6. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az erste netbrokere nem az amire gondolsz.
2016. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mire jó?
2016. febr. 6. 22:51
 3/8 A kérdező kommentje:

Leírom, hogy én mire gondolok ,hogy mi is ez.

Szerintem a tőzsdézni lehet rajta, részvényeket, értékpapírokat venni-eladni.

2016. febr. 6. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg milyen hülye kérdés ez hogy napi hány órát kell előtte ülni? Ha tudod használni, veszel vele 100 OTP részvényt 2 perc alatt. Utána hány órát szeretnél ülni előtte? Aztán fél év múlva eladod az OTP részvényt ha fölment.

Daytradere nem jó, tudom hogy ide szeretnél kilyukadni.

2016. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne jártas ezért kérdeztem. Igazából most rákerestem a daytrader jelentésére is :)

Amúgy igen arra gondoltam tudtomon kívül.

És azért írtam, hogy napi hány órát vesz igénybe.

Mivel gondolom aki ésszerűen használja, az előtte utána olvas, hogy mégis mi történik az adott részvény társasággal, céggel, mit tervez hosszú távon, hogy valamilyen alapon mégis lehessen következtetni, hogy hogyan fog alakulni az adott részvény.

Egyébként megkérdezhetem, hogy te használsz valamit és ha igen akkor milyen hatásfokkal? Sok munkád van benne?

2016. febr. 6. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
A tőzsdénél vagy hosszútávra tervezel és akkor nem kell foglalkozni vele minden nap több órát, vagy ha napi szinten szeretnéd űzni, akkor viszont előtte tanulni, tanulni, tanulni és utána lehet befektetni.
2016. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Öt éve használom. Feltétel csak annyi, hogy fizetni kell a számlavezetésért számlánként havi 350-et + 0,01 % állománydíjat. Érdemes annyi pénzt betenni, akkora hozamokat belőni, hogy ezt kitermelje.


Az, hogy ki mennyi időt tölt el vele, egyénfüggő, cuccfüggő. Én befektetési jegyeket és részvényt tartok rajta. Előbbiekre elég félévente ránézni egyszer, utóbbiakat kb. 2-3 naponta lesem. Heti max. fél órát töltök el hírolvasással, árfolyamnézéssel. Többre nincs időm, és felesleges is, mert 3-5 éves időtávban gondolkozok.

2016. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a segítséget. Így már tisztábban látom, a dolgokat.

Azt hiszem ezzel nem szeretnék foglalkozni.

2016. febr. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!