Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az eBay-ről pár száz, ezer...

Ha az eBay-ről pár száz, ezer forint értékben rendelek Kínából, ingyenes szállítással, akkor arra lesz vám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyámnak szeretnék játékokat venni, de ami a Tescóban több ezer forint, addig az eBay-en, csak pár száz, ingyen szállítással. Szóval, ha megrendelem nem jön rá vám? Hány Ft-tól jön vám? Csak normális válaszokra vagyok kíváncsi! Köszi a válaszokat!

2016. febr. 6. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
40euróig nincs vám
2016. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2016. febr. 6. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Csak rágójátékokat ne vegyél, készülhet olcsó vacak mérgező anyagokból is akár... nem tudhatod.
2016. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam. Köszi! Ment a zöld kéz! :)
2016. febr. 6. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákereshetsz ebay-en ugyanarra a márkára is, amit boltban vennél meg, nem csak kínából érdemes ebayezni. Rendeltem már ingyenes szállítással Portugáliából,vagy Görögországból ebayen keresztül, sőt sokszor még szállítási költséggel is jobban megéri ebayről rendelni.
2016. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. febr. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!