Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Benéztem. Megvettem, de nem...

Benéztem. Megvettem, de nem tudok elmenni. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy koncertre elővételben vettem jegyet, ráadásul másnak is, de sem ő, sem én nem tudok elmenni, mindkettőt az én pénztárcám bánja. Kérdezgettem ismerősöket, de már mindenkinek van. Ajánlottam olcsóbban, de akkor sem találtam vevőt rá. Nem akarok sokat bukni rajta, mit tegyek? segítsetek légyszi!

2016. febr. 2. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha annak az eseménynek, vagy annak az előadónak van FB oldala, akkor ott kellene meghirdetni.
2016. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam javasolni, facebookon olcsóbban tuti el tudod adni.
2016. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vatera.hu


Olyan koncertekre, ahol elkel minden jegy még az eredeti árnál is drágábban adhatod el (pl AC/DC 5-6000 Ft-ért vett jegyek 30-60 ezerért mozogtak), kisebb érdeklődés esetén meg minimális buktával (azért 20-30%-kal számolj) lehet túladni rajta.

2016. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!