Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan fizeti vissza az ebay...

Hogyan fizeti vissza az ebay a pénzt?

Figyelt kérdés
Ha valaki megrendel egy terméket és a termék megjön, de ő ír az eladónak, hogy nem érkezett meg a termék esetleg rossz/hibás akkor visszakapja a pénzét, vagy utána tudnak nézni valahogy, hogy valóban nem kapta e meg?

2016. jan. 21. 14:40
 1/3 anonim válasza:

Ez engem is érdekel.

Ismerősöm sűrűn vásárol több ország ebay-ről. Párszor volt, hogy sérült volt a termék vagy nem ugyan az volt mint a képeken. Várt 3 hetet és jelezte az ebay-nek, hogy nem kapta meg a terméket majd az ebay vissza utalta a pénzt.

De nem tudom, hogy minden termékre vissza utalják-e a pénzt.

2016. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma már nem annyira dívik a visszafizetés akkor, ha "nem kaptad meg". Amúgy kamura visszakérni a pénzt kissé gusztustalan dolog. Nagy értékű árunál amúgy is van rajta tracking, pár száz forintért meg a lelkedet adod el a játszmával.

Ha rossz/hibás, akkor viszont nincs kecmec, vissza fogják adni a pénzt, mert jobban megéri, mint az, hogy adsz egy negatív értékelést.

2016. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elég régóta rendelgetek, és ha nem érkezk meg időben szoktam írni az eladónak,mindig türelemre intenek! Viszont jó ha tudjátok, rengetegszer van az,h már rég beérkezett az országba,csak itthon ülnek rajta! ÉS ezért késnek! Eléggé gáz az olyan vásárló,aki meg kapta a terméket,és azt hazudja h mégsem! Az ilyen ne is vásároljon,mert ha őket átveri mást is!Nyilván az más,hogy ha gond van a termékkel,akkor írni kell eladónak,hogy ez és az a gondom,és találjunk megoldást!Legutobb telefon tokomnál ez volt! Megjött de hibásan,írtam neki4Fel ajánlotta h visszaküldi a péánzt,vagy küld ujat! Pénzt kértem!Viszont volt olyan fülbevalóm(35ft),ami 4hónap elteltével jött meg,és annak is vissza kaptam az árát
2016. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!