Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltem egy...

Aliexpressről rendeltem egy led füllhallgatót és nem kaptam meg a csomagot a saját címemre mért?

Figyelt kérdés
december 12. én budai Központi Kézbesítő Posta Küldemény információ: Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered ezt irja utoljára a csomagazonosító számom pedig nem budapesten lakok vidékre kellet volna jönni a csomagnak és nem kaptam semmit a posta se intézz semmit valaki volt már ilyen helyzetbe? Kérdezem én hogy veheti át más a csomagom? Mert az akkor Aláíráshamisítás mert akkor eleve nem tudnám a saját tracking number számot valaki tanács?

2016. jan. 14. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szenvedés volt elolvasni. Na mindegy, nem nyelvtanóra van.

Valószínűleg Kínából rendelted. Ezért először egy központi raktárba kerül, majd onnan továbbítják. Még várj pár napot, szerintem megkapod a csomagot.

2016. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát bízok benne mert a posta semmit nem tessz de ha elis kavarodott és az én saját nevem van rajta akkor nem értem hogy vehette át más
2016. jan. 14. 19:10
 3/9 A kérdező kommentje:
budai Központi Kézbesítő Posta Küldemény információ: Kézbesítés regisztrálva szoval azt mondták hogy már valaki átvette ami nem én voltam már 12.én már nálam kellet hogy legyen
2016. jan. 14. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
"budai Központi Kézbesítő Posta" ez nem azt jelenti, hogy a küldeményedet Budapesten kézbesítették, hanem azt, hogy a budaőrsi elosztó központnál járt a csomagod. Kérdezd meg a szomszédod, a szüleidet, stb, nem vette-e át valaki a csomagodat? Zárható postaládád van? Mert ha nem, akkor onnan is bárki kivehette...
2016. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, módosítok: nem tudom, mennyire aláírás köteles egy füllhalgatós küldemény - így ha hüleséget írtam a postaládával, akkor sztornó.
2016. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, már megbolondított engem is a kérdező: nem füllhallgatós hanem fülhallgatós :-)
2016. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem rakta a postás a postaládába eddig minden csomagomat mindig megkaptam ezért nem értem ezt az egészet és a feladó azt mondta jó címre küldte akkor mit keress budapesten meg azt mondták mikor felhívtam őket hogy én budapesten lakok közbe meg vidéken
2016. jan. 15. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az aliexpres oldalról ha 3 dolgot a 300 ból kellett alárini akkor jó, sőt ha nem találtak itthon a postán felmutattam a papirt, személyit semmit nem kértek, hogy tényleg én vagyok az.. ilyen módon átvehetném másét ha kezembe kerülne a papirja amit a posta hagy a ládában
2016. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
írtam a posta ügyfélszolgálatnak nyomozást indítanak a csomag miadt és majd értesítenek eddig minden csomagom megjött és ez nem tudom mért akadt el Budapesten pedig nem is ott lakok és az eladó szerint jó címre küldte
2016. jan. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!