Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress-en rendeltem egy...

Aliexpress-en rendeltem egy cipőt nagyjából másfél hete, a cipőt a visszajelzés szerint 8napja feladták, de ma néztem és a hirdetés már nem található. Ilyenkor mekkora az esély, hogy megérkezik a cipő?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódom, és csalódott is vagyok, mert elég sokan rendeltek a cipőből és megbízhatónak is tűnt.

Mivel elméletileg fel lett adva reménykedem benne, hogy meg érkezik a várt 60 napon belül, de nem igazán tudom erre van e esély...



2016. jan. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elado értékeléseit megnézted? Vagy mi alapján gondolod,hogy megbízható?

Egyébként,ha esetleg csalás,akkor visszakapod a pénzed. Az aliexpress visszautalja..

2016. jan. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

velem is volt már ilyen, meg jött :)

amúgy meg tényleg ha nem érkezik meg időben, az ali visszafizeti neked :)

2016. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel elég sokan rendeltek és visszajelzésként is jó pontokat kapott ebből gondoltam, hogy megbízható lehet.

Mindenesetre remélem, hogy megjön, de azért megnyugtató tudni, hogy ha nem visszakapom a pénzem, bár ezt nem egészen értem, hogy, hogyan működik

2016. jan. 13. 11:59
 4/5 A kérdező kommentje:
ha esetleg mégsem jönne meg 60 napon belül, akkor maguktól visszautalják a pénzt, vagy jeleznem kell valakinek ezt?
2016. jan. 13. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
én is sok mindenért viszakaptam a pénzt ami nem jött meg, csak figyelni kell a védelmi időt az le ne járjon, de általában most ugy csinálom higy még ha van pár nap irok az eladónak, hogy hosszabitsa meg és általában meg is hosszabitják megjön az áru akkor befejezem a vásárlást
2016. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!