Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatom a délutáni...

Hol találhatom a délutáni diákmunkákat?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne diákmunkára de iskolába járok ezért csak délután tudom vállalni. Van valaki aki tudna, javasolna?
2015. dec. 29. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezetnél.
2015. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezeteknél találHATSZ. Tehát hatványozottan feltételes módban.
2015. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ott van. De ott mindig van nappali munkák. Köszi a haszontalan válaszokat.
2015. dec. 29. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkro hol akarsz mégis diákmelót találni? Nagyon nagy a pofád, de rejtély, hogy mire, teljesen hasznosak az előző válaszok.
2015. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az se derül ki, hány éves vagy, de leszólni a segítségedre sietőket, az már megy :-( (pl. 18 alatt a diákszövetkezeteknél is nehéz)

Ezzel a mentalitással még ha lenne is munkád, igen hamar elvesztenéd!

2015. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen arrogáns bunkókat semmilyen diákmunkára nem vesznek fel, úgyhogy kár erőltetni a dolgot.
2015. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jaj ti...irigyeltek.

Igenis sok munkám volt, sok pénzt kerestem. Rendes kedves ember vagyok higgyétek el de ti úgyis utáljátok a hallássérülteket. Szóval tök nyolc. Amúgy tudom h diákszövetkezetnél lehet találni munkát. Jelenleg 4nek a tagja vagyok. Csak hát reméltem hogy tudtok segíteni hol lehet az h csak délutáni munka van e. De már nem számítok rátok. Sziasztok.

2015. dec. 30. 04:52
 8/11 anonim ***** válasza:

????


"de ti úgyis utáljátok a hallássérülteket"

Légy szíves olvasd már vissza, amit írtál! Honnan tudhatnánk, hogy hallássérült vagy, amikor ezt egy szóval sem írtad? SEMMIT nem tudunk rólad, így sem irigyelni, sem utálni nem tudunk. Mint ahogy azt sem tudtuk, hogy 4 szövetkezetnek a tagja vagy és ez számodra haszontalan válasz lesz. Tök normálisan válaszoltak, csak Te "szóltál be".

Amúgy én meg kifejezetten meg akartam tanulni a jelbeszédet (csak rohadt drága a tanfolyam), akkor képzelheted, mennyire "utálom" a hallássérülteket :-)


Amúgy meg ha így is van sok munkád, akkor adj hálát az Istennek - mert sok 100 %-osan egészséges embernek sincs munkája.

2015. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsit kettyós a gyerek.
2015. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Full kretén.
2015. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!