Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen eset miatt lehet pert...

Ilyen eset miatt lehet pert indítani? Istentelenül mérges, haragos, dühös vagyok! Legszívesebben az utolsó fillér (j) üket is elszedném tőlük.

Figyelt kérdés

Rendeltem 10 m3 fát hetekkel ezelőtt azzal, hogy ma reggel(ami nekem max. 9-ig tart) kihozzák rönkbe, egészbe kihozzák.(amit nekem utólag még motorfűrészelni, fejszézni, stb. kell, tehát rengeteg melóm van vele.


Erre 2-kor(14:00) benyögi az emberünk(akitől rendeltem, pontosabban annak egy sofőrje), hogy ő ma ugyan már nem jön, nincs az a pénz, nincs az az isten, hogy kijöjjön, és holnap akar jönni, vagy csesszem meg.


Mivel 200 m2-es a ház, ezért holnap már neki kell állnom takarítani(porszívózás, felmosás) + főzni, főzni, és főzni kell(rengeteget, brutális mennyiségeket), mert jön a siserehad, felzabálni a hűtőszekrényt...



2015. dec. 21. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne első, ne viccelj már! Csak körberöhögik.
2015. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Plusz még fizetheti a perköltséget.
2015. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De a haragot nem múlasztja ám el! :D
2015. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott rontottad el, hogy karácsony előtt 2 nappal rendeltél fát.

Velem is eljátszották ezt ősszel, csak ott én mentem volna érte, majd mikor indultam volna, kiderült, hogy nincs fa. Pedig megrendeltem, lebeszéltük... De volt időm máshonnan venni.

Én is nagyon dühös voltam, de ez van.

Nem hogy pert indítani, de még a fogyasztóvédőknél sem tudsz reklamálni. Vagyis tudsz, csak totál felesleges.

2015. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem :(
2015. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ér rá az a fa karácsony után vagy tavasszal? A fának úgy is két évig száradni kell. Ezen a pár héten semmi sem múlik.
2015. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Valamilyen megállapodás lehet a tűzifa forgalmazók között. Én tavaly május végén kezdtem el rendelni tűzifát, méterben. Mindenhol azt válaszolták, hogy nincs fa, várni kell. Júniusban ismét megpróbáltam, több helyen is, válasz: nincs fa. Augusztusban az volt a válasz, hogy nem tudják, mikor hozzák, mert rengeteg a kiszállítás. Szeptemberben ugyanez a válasz. Csak azt nem értem, hogy hova lett az a hatalmas mennyiség, ami a jégkárok miatt kidőlt és az erdőgazdaságok azt mondták, hogy legalább egy év, mire megtisztítják az erdőt. Folyamatosan megy a hülyítés, szemét módon visszaélnek a helyzetükkel, közben felemelték az árakat, Már nem adnak csak kalodás, vágott fát, 1 erdei köbmétert 30000Ft-ért. (a szállítótól 2 km-re lakom) Tavaly előtt még 24000-ért kaptam fát. Most ismét kértem, azt válaszolták, hogy nem tudják mikor tudnak szállítani. Közben aki felvette a telefont aludt szerintem. 8 hónap alatt 5x vették fel a rendelést, egyszer sem kaptam meg a tüzelőt. Nézem a hirdetéseket, mindenki kamion tételben akar eladni, de az sem olcsóbb, mint a kalodás.

Aztán van, aki súlyra adja, persze fogalmam sincs, hogy mennyi a súlya. Egyszer vettem súlyra fát, szépen meg volt rakva hasított, vágott fával a teherautó. Lenyitja az oldalait a fa leszóródik, kiderül, hogy a platón egy hatalmas fémlemez kúp van. Kérdeztem, hogy ez miért? Azt mondta, hogy azért, mert így könnyebben lecsúszik a fa. Ezért aztán fele mennyiséget kaptam, de már ki volt fizetve. Szemét módon becsaptak. Nekem az a tapasztalatom, hogy a tűzifa kereskedők ahol csak lehet becsapnak mindenkit. Legalább betartanák azt, amit hirdetnek!

2016. jan. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!