Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlámra akkor is...

Paypal számlámra akkor is tudnak utalni ha nem fizetek oda 400 ft-ot?

Figyelt kérdés
az egyik PTC oldalon szereztem meg az elegendő pénzt,csak nem tudom h ahhoz h kaphassak ellenőrzőtnek kell e lennem
2010. márc. 23. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudsz, csak a bankkártyádat majd verifidelni kell + meg kell adni a számlaszámot. De úgy is visszautalják a 401 ftot 2-3 munkanapon belül, nem kell aggódni.
2010. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem minden oldalnál kell ellenőrzöttnek lennie a számládnak, de van ahol igen. Így, hogy nem írtad meg, melyik PTC oldalról van szó ezt nehéz megmondani...


Amúgy érdemes megcsinálni az "összekapcsolást", mert különben kikéred a 2$-t, vagy amennyi a minimum az oldaladon, abból rögtön le is vonnak valamennyit, majd amikor visszautalod a számládra rögtön búcsúzhatsz is 160 Ft-tól és 4%-tól. Szóval érvényesítés nélkül nem kapod meg csak a pénzed kb felét.


A PayPal amúgy visszaküldi a 400 Ft-ot. Nekem azonnal visszajött, semmi gond nem volt. Ha nem vagy biztos a dolgodban nézd meg a veboldalamon, hogyan kell érvényesíteni.


[link]


Persze nem lehet elégszer elmondani:

Az a kártya amit összekapcsolsz a PayPal-al ne tartalmazzon pénzt! Ha csak lehet egy egyébként üres számlát kapcsolj a PayPal-hoz. (Tehát ne a munkabérszámládat!)

Ennek biztonsági okai vannak. Ha egy hacker valahogy feltöri a PayPal számládat nem lenne szerencsés, ha a kártyádról is lehúzná a fizetésedet...

2010. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
richptc-n voltak fent,ott kellett 1000$-t összeszedni,és elvileg fizetnek,de még nem jött semmi :\
2010. máj. 22. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
A richptc nem fizet, ne várd, mert scam oldal.
2010. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifizetett a Richptc???
2010. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
(még) nem :D
2010. szept. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!