Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha licitálós...

Igaz az, hogy ha licitálós oldalon meghirdetek valamit, de nincs rá vevő, akkor még én fizethetek rá?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmit olvastam a felhasználási feltételekben, csak nem tudom, hogy jól értelmezem-e.

Mindenesetre ha így van, akkor azt hiszem ott nem fogok semmit meghirdetni. :( Mert mi a garancia arra, hogy amit meghirdetek, rögtön el is fog kelni?!


2010. márc. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a feltöltésért már eleve fizetned kell, + ha eladod jutalékot is.
2010. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy gondolod, ha viszont nem hirdeted meg akkor biztosan el fog kelni? És még jutalékot is kapsz a meg nem hirdetésért?
2010. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönöm a kioktatást, de arra nem tartottam volna igényt!

Úgy gondoltam, hogy akkor meghirdetem az eladó dolgaimat más, ingyenes apróhirdetési oldalon, ahogy eddig is tettem és akkor nem kell érte egy fillért sem fizetnem.

Lehet, most ezzel neked újat mondtam?!

2010. márc. 23. 15:17
 4/6 anonim válasza:

Én csak a vaterán meg a teszveszen hirdetek, de ezeken van 5ft feltöltési díj. ha mondjuk letelt a beállított határidő, és újra felrakod a cuccot, akkor megint 5 Ft. meg ugye az eladott cuccok után is van.

Milyen apróhirdetési oldalakon hirdetsz még?

2010. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A teszveszen néztem, hogy ha nem jelentkezik senki a cuccomért, akkor valami 250Ft-ot (lehet nem emlékszem pontosan az összegre, de kb ennyi) kell fizetnem.

Láttam, hogy van olyan, aki feltesz 10-20 hirdetést egyszerre. De mi van akkor, ha senki nem jelentkezik rájuk?! :( Én ettől félek.

Úgyhogy azokon az oldalakon inkább venni fogok.

Én az expressz.hu-n szoktam leginkább hirdetni. Néha az aproneten és egyéb más hirdetési oldalakon. Ezeket is sokan nézik. Pl amit hétfőn délután feltettem, már aznap este csörgött a telefonom, tegnap pedig el is vitte az illető a cuccot. És nem fizettem se a feltöltésért, se jutalékot. Nekem ez a megoldás így szimpatikusabb.

Nemrég néztem a zsibvasar.hu-t, azt írják, hogy az elvileg ingyenes. A teljes szabályzatot még nem bújtam át.

2010. márc. 24. 17:40
 6/6 anonim válasza:
Nem kell fizetni érte annyit. A legtöbb idő, amire beállíthatod az aukciód, az 2 hét (a vaterán meg 3 hét). A feltöltési díj 5 Ft. Ha nem kel el a 2 vagy 3 hét alatt, akkor azt az 5 Ft-ot buktad. Ha újra feltöltöd, megint 5 Ft. Ha eladod, akkor van meghatározva, hogy mennyit kell fizetned, az ártól függően. Én egy 1000 Ft-os könyv eladása után fizettem 60 Ft-ot. Az expressz.hu-t én is ki fogom próbálni szerintem
2010. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!