Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Petőfi rádióban halottam...

István366 kérdése:

Petőfi rádióban halottam valamit! A reklám a következő képpen szólt:. Szia Julcsi. Adnál kölcsön pénzt. Dehogyis. Húzzál inkább blogot írni. Ez létező dolog? Lehet így pénzt keresni? Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, persze. Kb barmilyen internetes tartalommal lehet penzt keresni reklamok altal, ha amit kozzeteszel, hasznos masoknak es meg SEO-ra is odafigyelsz.


Vagy dolgozhatsz cikkirokent cegeknek.

2015. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van többszázezer olvasód, akkor lehet.
2015. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek a "megoldásnak" pusztán pénzügyi szempontból nézve azért van egy szépséghibája: a kölcsön egy azonnali dolog, a blogírás pedig több hónapos munka, mire - ha egyáltalán - felfut és lesz belőle pénz
2015. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeket természetesen értem amiket írtok! Csak nem erre gondoltam!.... A kérdés arról szól ez a Petőfis hirdetés létezik e.....és hogy valami hasonló mint blogírás létezik e Facebookon!?..
2015. dec. 13. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Létező dolog, de elég sok időt és energiát kell beletenned, mire jövedelmező lesz. Tehát hónapokig, akár évekig is ingyen csinálod, a szabadidődben.

És nagyon érdekesnek, izgalmasnak kell lennie ahhoz, hogy olyan sok olvasót bevonzzon, amennyi miatt bárki hirdetne nálad.

Bevallom, én nem olvasnám a blogodat. Jó eséllyel még akkor sem, ha maga a téma érdekelne.

Felbosszant, amikor valaki még úgy sem képes helyesen írni, hogy egy automatikus helyesírás-ellenőrző segít neki.

Nem tartom magam nyelvtan-nácinak, de a kérdésedben minimum 5 helyesírási hiba van. Aki írásra adja a fejét, az ilyesmit nem engedhet meg magának.

A bulvársajtóban szoktak előfordulni ilyen hibák, a kommentelők meg is szokták jegyezni a cikkek alatt...

Komolyabb oldalakon, vagy nyomtatott sajtóban nem jellemző, mert ott van egy szint, és ők figyelnek erre.

Riporternek is olyat vesznek fel, aki tud beszélni, választékosan fogalmazni, nem keresi a szavakat, jól használja a magyar nyelvet. Rettenetes ellenpélda erre Jakupcsek Gabriella, aki 20-30 éve televíziózik, de nem képes helyesen használni a ragokat. Nagyon irritál, és nem vagyok ezzel egyedül. Elkapcsolok, ha ő beszél. Na ez lenne a helyzet a blogoddal is, hiába szép a kivitelezés és érdekes a téma, ha minden mondatban van 1-2 hiba, élvezhetetlen lesz.

2015. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszöntem a segítséget! ...

És a Kritikát is !

Amit persze nem osztok mert Nem szeretem ha nem Lényegretörő a Válasz ;-)....

Az én meglátásom amúgy is az ,hogy Ha valaki Segíteni szeretne az nem Kritizál !...Igen Begyulladtam Mert szarul esett!..De hát ez az én Dolgom és a Tiéd Pedig a Tiéd!...

Érdekes azonban ,hogy ebben az irományomban sem vett észre semmiféle Hibát a "Barátod"!

És persze Az is mindegy,hogy semmi köze a Témához annak amit ide Írunk!

Úgyhogy Felettébb Felesleges volt feltenni a Kérdést mert Senki nem is tudta a választ!

Az általános választ Mindenki Tudja! Még én is Bármilyen Furcsán Hangzik!

A kérdés az volt a Petőfi Rádiós hirdetésről tud e valaki valamit!?

De Nem !.

Kösz!


:D

SA

2016. jan. 16. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, kedves kérdező, ne haragudj, de nem osztom a véleményedet:

"kiosztod" a válaszolókat, senki nem tudott rá válaszolni, stb. holott a KÉRDÉSED NEM AZ VOLT, HOGY VAN-E ILYEN REKLÁM?

""Húzzál inkább blogot írni. Ez létező dolog? Lehet így pénzt keresni?"


Nos, erre többen is válaszoltak.


Lehet, hogy azt szeretted volna megtudni, van-e ilyen reklám, de nem így kérdezted.

Aztán meg, ha hallottad a reklámot, akkor miért kell megkérdezni, hogy létezik-e?

Szóval nem értem...

2016. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még azt sem tudod megfogalmazni, hogy mit szeretnél.

Ahogy előttem leírták, a kérdés a blogolással való pénzkeresetről szólt, amire kaptál válaszokat, és segítségképp ezt is, hogy neked ez nem való.

Az pedig, hogy a reakciód erre a szándékosan össze-vissza gépelt válasz - hihetetlenül gyerekes. Nagyon gyerek vagy még, ha kicsit idősebb leszel, és a munka világában így reagálsz majd bármire, ilyen sértődötten, hisztizve, akkor a próbaidőnél hosszabb munkaviszonyod nem lesz.

Igen, ezen az oldalon divat másra válaszolni, mint amit a kérdező feltesz, DE ebben az esetben igenis arra válaszoltunk! Gondolatolvasók nem vagyunk, a franc se tudja kitalálni, hogy te időközben valami másra is választ akartál kapni. Akkor írd ki úgy a kérdést! Mert a kérdésnek köze nem volt ahhoz, hogy mi hallottuk-e ezt a reklámot.

2016. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, arról nem beszélve, hogy ha a kérdező azt nem tudja pontosan megfogalmazni, hogy mit szeretne tudni, akkor hogy tudna blogot írni? Jó eséllyel ott sem biztos, hogy megértenénk, mit szeretne mondani...
2016. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!