Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendelek az amazonról...

Automata4477 kérdése:

Ha rendelek az amazonról otthagyják a csomagot az ajtóm előtt?

Figyelt kérdés
Rendelnék egy csomagot amazonról ami 650€-ba kerül.Nem tudom hogy ekkora összegnél ez igy e működik de hallottam hogy ha egy cetlit az aláírásommal és azzal a szöveggel hogy hagyja a csomagot az ajtó előtt az ajtóra teszek akkor otthagyják?

2015. dec. 12. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hagyják ott, alá kell írnod érte
2015. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aztán meg ha 650 E és nem EU-s országból jön, akkor még vámot és áfát is fizetni kell érte.

Meg aztán szép is lenne, ha otthagynák az ajtó előtt - aki meg arra jár, elteszi - volt nincs 650 Euros csomag...

2015. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ahhoz a csomaghoz 2-3 ember kéne hogy eltegyék, amit a 2. emeletről kétlem hogy lehoz valaki, és egyébként a német oldalról rendelem ami eus.Németországba tehát vám végett egy fikarcnyit se kell aggódnom.
2015. dec. 12. 14:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a csomagot délig kiszállitják? Mert akkor bármikor átt tudom venni. Vagy valahogy le lehet ezt egyezni az amazonnal?
2015. dec. 12. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
mpl fogja hozni, ha más nem átveszed a postán
2015. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2015. dec. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!