Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! 990 Ft-os T-mobile...

SOS! 990 Ft-os T-mobile tartozás következő hónapra hogyan lehet 18 ezer?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek a 990 Ft-os telefonszámlájából következő hónapra 18 ezer lett és mikor bement a T-mobile-hoz, hogy személyesen megérdeklődje hogy ez mégis hogyan lehetséges, a "kamat" választ kapta. Illetve azt, hogy 3. hónapra az összeg 180 ezerre fog változni. Sajnos az illető nem igazán ért ezekhez a dolgokhoz (ahogy én sem) ezért itt szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy mit lehet tenni, illetve mennyire reális ez az egész (mert nem igazán érződik annak...).

2015. dec. 10. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés vagy kamu, vagy a kérdező szegénységi bizonyítványa.

Milyen érdekes, hogy a hasonlóan troll-szagú kérdéseket mindig úgy teszik fel, hogy "egy ismerősömnek..."!

Miért nem az "ismerős" érdeklődik?

2015. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk megnézném a számlát...
2015. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Istenem... Nem kamu, nem trollkodás, az "ismerőssel" sajnos nem tudtam még élőben megbeszélni ezt a dolgot. Tényleg nem tudom hogy megy ez, utánakerestem a neten, igen, tudom mi az a "Google" és használni is képes vagyok, de ehhez hasonló dolgot sajnos nem találtam. Ezek az összegváltozások pedig nem tűnnek reálisnak. De elvileg ezt mondták neki. Azért én kérdezem, mert tőlem kért segítséget. És mivel anonim szerettem volna maradni, nem kezdtem bele az "ismerős" kilétének fejtegetésébe.
2015. dec. 10. 23:09
 4/7 A kérdező kommentje:
A számlát én is szándékozom majd megnézni. De ha tényleg így van, hol lehet segítséget kérni? Meg mik ezek az ugrásszerű kamatok? Vagy ezt bármikor bárkivel eljátszhatja egy szolgáltató?
2015. dec. 10. 23:13
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Behajtási költségnek simán ráraknak tizenezer forintokat. 1Ft-ra is.
2015. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt nem indítanak végrehajtást (ahhoz jogerős ítélet vagy fizetési meghagyás kell), és gyakorlatilag lehetetlen, hogy ennyit dobjanak rá bármilyen kezelési költség, stb. címszóval (a kamat nem lehet ennyi). Ez a történet nem kerek. Több hónapja, éve húzódó tartozás esetén el tudom képzelni az ilyen növekedést, bár egy ilyen potom összeggel nem fognak nagy érdemben foglalkozni, legfeljebb lekapcsolják a szolgáltatást, aztán majd valahogy behajtják. Olyan választ sem adhattak, hogy 3 hónap múlva ez 180 ezer lesz.
2015. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor most már biztos lehetek benne, hogy valami tényleg nem stimmel, vagy a dolog már régebb óta húzódik csak másképpen lett elmondva.
2015. dec. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!