Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik a vásárlás...

Automata4477 kérdése:

Hogyan működik a vásárlás amazonon keresztül?

Figyelt kérdés
Amazonról vásárolnék egy komplett számitógépet de nem tudom hogyan működik a kiszálitás. Mi történik ha aznap senki sincs otthon? Ja és még annyi hogy személyin keresztül adják át vagy valami aláirás kell a megrendelőtől?

2015. dec. 10. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Remelem nem USA-bol rendelned MO-ra...
2015. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs otthon senki, akkor az történik, hogy apostás bedob egy értesítőt. Ezzel és az azonosító irataiddal (személyi, lakcímkártya) besétálsz a postára és átveszed.
2015. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne aggódj nem USA-ból rendelem és nem is Magyarországra...bár nem is nagyon értem mi a gond azzal
2015. dec. 10. 19:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak pedig köszi a választ :)
2015. dec. 10. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy az USA nem EU-s ország, így Magyarországra érkezve (mert az első és én is feltételeztük, hogy ide lesz) plusz költségek vannak rá, míg például az angliai vagy a német amazonról rendelve nincs plusz költség.
2015. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek akkor :) Egyébként a német amazonról rendelem Németországba
2015. dec. 11. 12:55
 7/9 San Bernardo válasza:

Nem fogom reklámozni, de szerintem az Amazon a világ legmegbízhatóbb online vásárlási rendszere.

Én többször vettem tőlük drága szakkönyvet, vagy olyan CD-t ami itthon nem volt, (jelesül pl. Keith Jarrett kölni koncertjét), és gyorsan, biztosan szállítottak. Valakinek otthon kell lenni, vagy írásos megbízást adni a szomszédnak, mert általában nem a posta hozza, hanem az Amazon szerződéses szállítója.

annyira jó a tapasztalatom, hogy pl. háztól házig hoztak nekem CD-t, és szállítással együtt tokkal vonóval olcsóbb volt, mint amikor utána megláttam ugyanazt a Váci utcában.

Tőlem aláírást kértek átvételkor, de előtte egy másik cég hozta ki, ők személyit is kértek, nem tudom, most hogy van, de szerintem maximálisan megbízható és olcsóbb mintha boltba mennél.

Egyébként regionális központjaik vannak, az Amazon amerikai, de hozzánk németországi vagy osztrák központból szállítanak.

Bízzál bennük.

2015. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tényleg sokkal olcsóbban meglehet pár dolgot szerezni amazonon keresztül..Egyébként délig szálitanak vagy délután is? Mert ha délig kiszálitják akkor át tudom venni bármelyik nap.
2015. dec. 12. 14:15
 9/9 San Bernardo válasza:
Olyan garancia nincs, semmelyik szállíótól, hogy délig leszállítanák. Esetleg kérhetsz express szállítást 24 órán belülre, amikor tudod, hogy 24 óráig otthon vagy, borsos áron, de hogy pont hány órakor érnek hozzád, olyat én még nem láttam (lehet, hogy van, csak én nem láttam még.)
2015. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!