Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Freelenceren hogyan kell ezeket?

Freelenceren hogyan kell ezeket?

Figyelt kérdés
Nos regisztráltam de hogyan tudom csatolni a paypal fiókomat ? Mikkor fizetik ki amit megkerestem ? Van egy idő korlát ?

2015. dec. 10. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt le van irva minden:


[link]

[link]

2015. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom, viszont elég kezdő szinten értem az angolt,és ismerek olyanokat akik segítenek ebben hogy tudjak 1-2 logóterv és más verseny munkát vállalni, viszont nem ismerik ezt az oldalt.Ezért tettem fel itt a kérdést,amit linkeltél ott csak pár dolgot értelmeztem,és lehet azt se pontosan, fordítódni meg nem akarok...az könnyen félre vezetne. Mondjunk ja tudom kevés angol tudással nehezen keresek itt rendesen pénzt viszont 2-3 dolcsi is jó nekem legalább beletudok fizetni én is a net be, úgy hogy nem kell azt a kevés fizut feláldozni.

Szóval ha valaki elmagyarázna lepésről lépésre, megköszönném,ha nem akkor meg majd megoldom valahogy csak nehezebben .

2015. dec. 10. 12:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Sorry véletlen küldtem egy úzit, nem direkt volt, kommentezni akartam csak elnyomtam Q_Q
2015. dec. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!