Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogásról szállít a Vaterafutár?

Jófogásról szállít a Vaterafutár?

Figyelt kérdés
Volt egy hirdetésem amit megvettek és vaterafutárral szeretném kiszállítani. Én már rendeltem a jófogásról és vaterafutárral küldték, de mégsem tudom, hogy lehetsége-e ez.

2015. dec. 5. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Vaterafutárhoz teljes jogú felhasználónak kell lenned a Vaterán + rendelkezned kell nyomtatóval, fénymásolópapírral, mérleggel, mert a címiratot neked kell kitöltened (súly, méret, stb.)

Ezen kívül tudnod kell a címzett tel.számát és email címét. Ha mindez megvan, akkor tudsz Vaterafutárral feladni.

2015. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A postán ugye lehet, úgy feladni csomagot, hogy a vevő utánvéttel fizesse ki, és a pénzt eljuttassák hozzám?"


Igen, de én semmiképpen nem tenném, különösképpen nem a Jófogásos eladásnál: ha a vevő meggondolja magát (mint ahogy itt is volt már) és nem veszi át, akkor bukod a postaköltséget (950 ft) és az utánvét beszedés díját, kb. 320 ft.

2015. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vaterafutár csak egy elnevezés, amúgy postával küldik, mpl csomagként.
2015. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Vaterafutárt egyáltalán nem érdekli, hogy te kinek mit küldesz. Egy éve rendszeresen használom, pedig a Vaterán csak mezei felhasználó vagyok (kétszer vásároltam, de eladáshoz még nem regisztráltam). Rukkolán szoktam könyveket küldeni rajta keresztül.
2015. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vaterafutárnál nem csak posta van, van ott dpd futár is, az meg nem posta. hülyeséget ne írjnuk már. Nem muszáj nyomtató sem, mert a dpd-nél nem kell nyomtatni semmit, csak a szerencsétlen mpl-nél van ilyen baromság. Ha a jófogáson rendelnek tőled, akkor azt 80%ban utánvétellel fogják megrendelni, mert senki sem fog vadidegennek előreutalni. Én rengeteg dolgot eladtam már utánvétellel a jófogáson, eddig mindig mindenki átvette. Van zsibvásárfutár (pps), ott olcsóbban viszik a csomagot, mint a vaterán, én csak azt használom, megbízható
2015. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vaterafutár csak névleg vatera, olyan mintha teljesen független posta lenne, jobban mondva közvetítő a postaszolgálatok és te közötted.

Csinálsz egy vaterás felhasználónevet és annyit használod amellyit akarod az olcsóbb postázást.

2015. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A vaterafutár a POSTA!
2016. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!