Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem vagyok otthon...

Mi lesz ha nem vagyok otthon amikor jön a futár (emag)?

Figyelt kérdés
Rendeltem már egyszer és akkor szerencsém volt mert épp otthon voltam, szeretnék megint rendelni de sanszos hogy nem leszek otthon, mit tesz ilyenkor a futár ? Jó lenne előre megbeszélni hogy mikor jöjjön, de tudtommal erre nincs lehetőség, vagy van ? Szomszédom átvehetné?
2015. nov. 9. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szerencse kell hozzá. Megkell adni egy elérhetőséget és megbeszélni. De ha a szomszédod adod meg az is átveheti.
2015. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt párszor amikor a szomszédba küldtem a futárt....persze előtte azért szóltam a szomszédnak,hogy tudjon róla :)
2015. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbeszéled a szomszéddal, az ajtódra pedig kiragasztol a futárnak egy cetlit, hogy hol tudja leadni a cuccot. Gondolom, akkor a pénzt is ott hagyod, ha a csomag fizetős.
2015. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha adtál meg rendeléskor telefonszámot, akkor azon felhív a futár, ha nem talál otthon. Innentől megbeszélés kérdése, hogy elviszi az aktuális tartózkodási helyedre (nekem volt már többször, hogy utánamhozták, persze ez kisváros, így nem nagy kitérő, bárhol vagyok), vagy megbeszélt időpontban újra megy az eredeti címre.
2015. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

A szomszédos is jó ötlet, de az csak akkor működik, ha ott otthon vannak. Ha a környéken mindenki dolgozik, akkor a szomszédok sem fogják tudni átvenni.

2015. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!