Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikortól jár az aktív korúak...

Mikortól jár az aktív korúak ellátása? Az igénylés napjától vagy attól a naptól amikor megállapították hogy kapni fogom?

Figyelt kérdés
2015.09.30.án igényeltem meg, attól a naptól jár vagy amikor ők elbírálták? Köszi előre is mindenkinek a választ.

2015. nov. 4. 00:59
 1/4 verde ***** válasza:
A kérelem beadásának napjától, vagy ha szüneteltetve volt, akkor a szüneteltetési ok megszűnésének napjától.
2015. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nekem is ezt mondta az ügyintéző, mert 10.26.án állapították meg és állítólag akkor már kiküldésre kerültek az aktívok ezért nem kapok most november elején. December 5.éig fogom megkapni elméletileg a 2 hónapnyi ellátást.Viszont nekem a nagynéném is nemrég igényelt és ő is 2 hónapnyi ellátásra számított de neki csak azt a pár napot fizették ki pluszba ami a megállapítás után volt még hátra a hónapból.Ezért nem tudom hogy most mire számítsak meg nagynénémnek is jóval többet kellett volna kapni de mégsem fizették ki csak a megállapítástól számítva.
2015. nov. 4. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
És a nagynénéd bement megreklamálni? Mert én is úgy tudom, hogy a beadás napjától számít.
2015. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor valószínűleg két hónapnyit kell majd kapnom. Nem reklamálta meg.
2015. nov. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!