Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha fizetek a képekért, akkor...

Ha fizetek a képekért, akkor legálisan adhatom el?

Figyelt kérdés
Tervezek egy ilyen "kreatív naplót" amibe szükségem lenne néhány grafikára. Keresgéltem külföldi oldalakon és találtam is nagyon jókat. Amiket ingyen le lehet tölteni, azoknál egyértelműen meg van határozva, hogy csak saját felhasználásra lehet. Viszont amiket meg lehet vásárolni png képek például, azokat így, hogy a képet megvásároltam, belerakhatom a naplóba? És a lényeg: eladhatom így legálisan? Fel kell tüntetnem így is, hogy honnan származnak a képek? A napló nem digitális, könyv lesz és természetesen számlával :D

2015. nov. 3. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez az adott kép licenszétől függ. Stock oldalak grafikáit általában szabadon felhasználhatod, ha megvetted.
2015. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!