Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a postán elveszett egy...

Ha a postán elveszett egy ajánlott, tértivevényes levelem, hol tudok utánanézni, azon a postán ahol feladtam, vagy bármelyik postán?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz konkrétan utánakézni? Arról a postáról evidens, hogy küldik tovább, első körben kérdezősködj ott,a hol feladtad, aztán majd tovább irányítanak legfeljebb. De te amúgy nem nagyon tudsz mit csinálni, ha elkeverték a leveled.
2015. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mit akarok utánanézni?! Azt akarom tudni, hogy hol van a levelem!!!! Egy nagyon fontos levélről van szó, benne hivatalos iratokkal, nem véletlenül adtam fel így! Az ajánlott küldemény erre való, hogy nyomon lehessen követni merre jár.
2015. nov. 3. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha bemész az adott postára (ahol feladtad) az ajánlott szelvénnyel, akkor a rajta lévő ragszám alapján tudják a gépükben keresni.

Nem tudom, mikor adtad fel, de az ajánlott levél kézbesítését a Posta 5 MUNKANAP-ra vállalja - s mivel most ünnepek voltak, lehet, hogy csak csúszik.


Hivatalos tudakozvánnyal kerestetni általában csak 2 hét után lehet - de érdeklődni addig is tudsz a ragszám alapján...

2015. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a helyzet, hogy elsőbbségivel adtam fel, és még délelőtt, tehát másnapra oda kellett volna érnie. Az 5 nap is eltelt már egyébként....
2015. nov. 3. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor tényleg elkeveredhetett... Mint írtam, a postán meg tudják nézni ragszám alapján, hogy átvették-e vagy sem? Ha hivatalba írtál, akkor az is lehet, hogy hivatalon belül keveredett el valahogy vagy bocs, de esetleg nem volt jó az osztály, személy címzése, stb.
2015. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!