Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a PayPal-ról?

Mi a véleményetek a PayPal-ról?

Figyelt kérdés

Nem igazán néztem utána az interneten, nem is szeretnék.

Igazából olyan emberek véleménye érdekel, akik tapasztaltak ebben a témában. Megéri PayPal számlát nyitni?


2015. okt. 29. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, azért nyilván pénzt nem fogsz kapni azért, hogy regisztrálsz. Az meg nem jó hozzáállás, hogy nem akarsz utánanézni az interneten.
2015. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg. Nem kell a számlaszámod kiadogatni interneten, mindig annyit töltesz át a paypal fiókodba, amennyi épp kell az aktuális vásárlásokhoz. Itthon nem elterjedt, ebay-ezni viszont kell, jól működő rendszer, plusz biztonságot ad, pl. vitás eseteknél pénzvisszafizetés.
2015. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsit utána jártam,de nm igazán értem a menetét. Arra lennék kíváncsi,hogy mik a tapasztalatok, hogy megéri-e. Ha esetleg külföldről kap valaki pénzt szükséges a PayPal vagy elég a bankkártya?Vagy ez helyzettől függ?
2015. okt. 29. 11:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2015. okt. 29. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod elkerülni az utána olvasást. Ha nincs pénzmozgás, akkor nem jár költséggel a számla fenntartása, de ha van, akkor tranzakciós díjjal kell számolni, összeg nagyságrendjétől függően.
2015. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,tehát nincsen úgymond "havidíja"? Ha van rajta mondjuk 5000 Ft akkor kb durván egy ezres a díja nem? Köszönöm a válaszaitokat, kicsit jobban utána járok csak kíváncsi voltam a véleményekre. És pl. ha nincs rajta több ideig pénz akkor elévül egy idő után ez a számla? Bocsi a rengetek kérdésért..:)
2015. okt. 29. 17:56
 7/9 A kérdező kommentje:
rengeteg*
2015. okt. 29. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs havi díj, de még mindig nem értelek. Nyilván ha paypalra kapnád a pénzt, akkor érdemes fiókot nyitni rajta :D Annyiban is hasznos, hogy ha nincs a paypalodon pénz, mégis azzal fizetsz akkor közvetlenül a kártyádról vonja le (persze ha hozzá van társítva a paypal accodhoz, így elkerülöd, hogy boldog-boldogtalannak megadd a bankkártyaadataidat.
2015. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem baj a lényeg,hogy én értelek titeket és hasznos tanácsokat adtok:D Köszönöm a válaszaitokat szerintem meg fogom nyitni aztán majd kiderül mi lesz:))
2015. okt. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!