Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy szerencsés földeladás...

Dingval kérdése:

Egy szerencsés földeladás miatt 100 millió forinthoz jutottam, de nem tudom mit kell csinálni ennyi pénzzel, mibe kéne fektetni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 23:14
 1/9 tetro ***** válasza:
40%
szerintem ha egyáltalán nincs ötleted, akkor ingatlan...
2015. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ha ennyi pénzt összeszedtél,akkir van annyi eszed hogy tudd.Ez nem sértés,mert az okosakból lesznek gazdagok,a buták meg szegények.Én beraknám bankba kamatozni,és a kamatból elélnék.Viszont okosnak sem mondanám magam:D
2015. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Vennék 5-6 lakást Bp-en és kiadnám.
2015. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél nekem egy házat a 14. kerületbe, hosszú távú beruházás úgy kb 50 évig :D csak elsőnek elkell végeznem a fősulit.
2015. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
1-2 jó fekvésű lakás kiadásra BP-en, állampapír, külföldi bankbetét, vagy , ha tudsz valamilyen germán nyelven húzz el abba az országba és vegyél ott egy lakást. Én is ilyeneken spekulálok, de még nem döntöttem.
2015. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Vennék egy frankó lakást Pesten, kiadnám abból jönne fix 200 bevétel havonta, plusz lenne egy frankó lakásom pesten.
2015. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Helyedben 20 millát átutalnék nekem.
2015. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szponzorkodj, így ha sikerrel jár a szponzoráltad résztulajdonosa lehetsz az üzletének. Ő ért a vállalkozáshoz, intézi te meg fizetsd. Összedobjátok amitek van.
2015. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kellene valami, amihez értesz, és építs céget abból a pénzből. Túlságosan lazára ne vedd a figurát, a 100 milcsi nem olyan nagyon sok pénz céges viszonylatban, ha teljesen nulláról indulsz.
2015. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!