Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van áramszámla elmaradásom...

Ha van áramszámla elmaradásom az önkormányzatnak mi köze hozzá?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog de elmaradtam a villanyszámlával.Az önkormányzattól felhívtak hogy a DÉMÁSZ mindig küldi nekik a papírt hogy el vagyok maradva.Miért foglalkozik az önkormányzat velem?Mindig úgy fizetem be hogy ne kapcsoljanak ki.Pár hónap múlva teljesen rendezni tudom,remélhetőleg.
2010. márc. 15. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az önkormányzatnál kérheted,hogy védett fogyasztó legyél.
2010. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MONDJUK én se értem miért az önkormányzat szólt,vagy eddig védett fogasztó voltál?
2010. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok védett fogyasztó és nem is akarok az lenni.Ez átmeneti dolog/mármint az elmaradás/.Így is fizetek minden hónapban egy számlát csak azzal nem tudom egyenlőre utolérni magam amivel elmaradtam.Egyszerűen nem értem.Ráadásul erre a címre még csak be sem vagyok jelentkezve,bár az én tulajdonom.Az állandó lakcímem nem is ezen a településen van.

Azért köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!