Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan szolgáltás,...

Létezik olyan szolgáltás, hogy beviszem hozzájuk a használt cuccaimat, és eladják őket nekem (cserébe valamennyi százalékért)?

Figyelt kérdés

Pl. van mindenféle használt dolog, amit eladnék, de nem akarok azzal bajlódni, hogy találkozgassak a vásárlóval, meg postázgassak, stb.


Ehelyett jó lenne egy olyan szolgáltatás, hogy beviszem hozzájuk a használt dolgot, amit ők feltesznek a netre, meghirdetik, ha jelentkezik valaki, akkor lerendezik vele, és mondjuk az ár 10%-át elteszik maguknak, a többit meg odaadják nekem.


Létezik ilyen? Az lenne benne a jó, hogy akkor csak bevihetném hozzájuk a cuccaimat, és szólnának, ha sikerült eladni, cserébe meg minden eladásnak megkapnák az adott százalékát.



2015. szept. 21. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Polcbolt, vagy bizományos értékesítés. Sok helyütt van.
2015. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ah, valóban. Nekem csak a zaci jutott az eszembe, de az nem ugyanaz. :)
2015. szept. 21. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ez hasznos.


Mi történik a bizományiban, ha nem tudják eladni az árut? Pl. beadok műszaki bizományiba egy tévét, és nem megy el mondjuk 6 hónapig.


Akkor mondják, hogy menjek érte?

2015. szept. 21. 22:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt most a rendes bizományikról kérdezem, vagyis nem a fentiekről, ahol bérelni kell eladási helyet, hanem ahol beadom, és ők csinálnak mindent százalékért.
2015. szept. 21. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno én két hétre vettem be a használt terméket bizományba, majd egyeztettünk újbóli két hétről, ha nem ment el, alacsonyabb áron kínálva. Ha akkor sem, akkor vihette az ügyfél haza amit hozott. Így max 1 hónapos forgási sebességgel számoltunk ezekkel az alkatrészekkel.
2015. szept. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenütt van már "használt műszaki bizományi bolt", vagy használt ruhaneműk, esetleg "használt vegyes háztartási cikkek", pl. bútorok, kerti szerszámok, hasonlók. Csak ilyen címen kell keresni akár a hirdetések között, akár a net-en... biztosan találsz
2015. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6: és a netre is feltettétek az árut? Vagy ezeket csak az látja, aki éppen bemegy a boltba? Az utóbbi esetben gondolom jóval kisebb az esély, hogy akit érdekel, az rátaláljon az adott idő alatt.
2015. szept. 22. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
50% ért csináljak a csalók
2016. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!