Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress, most akkor lenyúlt...

Aliexpress, most akkor lenyúlták a csomagom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 3 hete rendeltem az aliról egy pulcsit.

Kaptam tracking számot , Mországig ig szépen tudtam követni.

Elméletileg múlt héten pénteken ért a magyar repülőtérre a csomagom.

Vártam , hogy a héten meghozza a postás , de semmi.Érdeklődtem a postán( személyesen ismerek minden postást mivel kis faluban lakom) de hozzájuk nem jött semmim.

Kezdhetek aggódni , hogy esetleg" elkallódott" a csomagom vagy van még rá némi esély , hogy megkapom?

Köszönöm előre is a válaszokat!!!


2015. szept. 4. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
óóóó, még simán megjöhet. Amúgy sztem fake a tracking number. Véletlenül nem a ws-shipping-en kell nyomonkövetned?
2015. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valós a tracking number akkor a posta.hu -n tudod követni.
2015. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Hungary, Arrive at Hungary Airport-(Yanwen's Track End)"

A posta.hu n sajnos nem tudom nyomonkövetni , mert nem találja . Egyébként egy ilyen nyomkövetési szám:

11394495... ( utolsó 3 számjegyet kipontoztam)

2015. szept. 5. 10:08
 4/10 anonim ***** válasza:

A postának nincs csak szám alapú nyomonkövetése, csak betű + szám kombináció tudtommal.


Nem valami csomagszolgálattal küldték véletlen?

2015. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fake
2015. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó , marhára nem fake!


Ezzel lett küldve : China Post Registered Air Mail

Legalább is a "track order" ezt írja.

2015. szept. 5. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha china posttal lett küldve akkor a magyar posta weboldalának látnia kell amint beért az országba!
2015. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó , marhára nem fake! "


Ja, ha te ennyire jól tudod... Mindenesetre nekem úton van jelenleg 2 rendelésem az ebayről ugyanilyen fake számmal, és három az aliexpressről, kettő normális trackinggel, egy ilyen fake számmal.


Szóval rendben, te biztos nagyon jól tudod, és a tied marhára nem fake. Rendben. Szia.

2015. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam , hogy a kérdésemre írja , hogy fake.

Szoktam olvasgatni itt a kérdéseket , többhöz csak annyit írnak , hogy fake( mármint , hogy a kérdés kamu)

2015. szept. 5. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
China Post Registered Air mail, akkor egy olyan azonosítót adnak ami 2 betú utána egy rakás szám majd 2 batű. Az utolsó két betŰ: CN. Ezzel az azonosítóval a posta.hu-n nyomon követhető a csg sorsa.
2015. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!