Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Intrum Justitia utolsó felszól...

Intrum Justitia utolsó felszólítás?

Figyelt kérdés

Kaptam az intrumtól egy felszólító levelet is és smst is h 3 napon belül fizessek különben megteszik a szükséges jogi lépéseket, ha nem tudok fizetni hívjam fel őket.

Mi lesz ha felhívom őket változtat ez vmin? Mik azok a jogi lépések? Mivel részletfizetést is felajánlottak de azt sem tudtam fizetni megpróbáltam azt h kisebb összegeket adtam fel nekik, de nem használt. Ráadásul apámat zaklatják az én tartozásom miatt a hülye smseikkel.

Volt vkinek hasonló tapasztalata?


2010. márc. 10. 12:04
 1/8 anonim válasza:

szia.ez egy szélhámos cég,egy ft-ot se fizess nekik.

inkább vedd fel a kapcsolatot azzal a pénzintézettel amelyik átadta nekik az ügyedet.velük egyezkedj.sok sikert.

2010. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: Az Intrum egy behajtó cég, honnan vetted, hogy szélhámos?

Sajnos nekem is volt velük dolgom, 3600,- ft tartozás miatt. Nevetséges.

2010. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
másodiknak. valóban mulatságos.nekik dolgozom.
2010. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
részvétem
2010. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És most ezek után mire számítsak? Peres ügy lesz belőle? Sehogy sem tudok fizetni, nincs munkám
2010. márc. 13. 15:10
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia!Mi lett az ügyeddel?Engem is baszt@t az intrum ezért érdekelne,kérlek írj:)
2011. jan. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hármas...aki a cégnek dolgozol....akkor jó lenne ha normálisan dolgoznátok...szánalmasak vagytok amit a barátnőmmel műveltek. Én szégyelném nem hogy reklámoznám hogy ott dolgozok:(
2012. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ElHentel válasza:
80%
Először is hármas: Dolgozz csak behajtó cégnek, de remélem leköp téged mindenki aki tudja, remélem, hogy titkolnod kell, mert egy megvetett állatfaj vagytok, a paraszt stílusotokkal együtt. Sztori: Felhvínak ezek a férget(hármasék), hogy tartozom, oké mondom igaz, jogos, köv hónaptól fizetek, 2-10 között jön a fizum, köv hónapban adom. Ez történt februárban. Márius 8án hívnak, hogy fizessek, mondtam a nőnek, hogy adjon egy bankszámla számot, 10 perc és utalom az első részletet. Meg is tettem. Márc 20. Jön a levél az ügyvédtől, hogy 3 napom van fizetni, az egész tartozást. Felhívom őket, erre egy büdös paraszt nő flegmán közli, hogy igen 20án jött meg nekik a pénz, és látja, hogy 8án utaltam. Mondom akkor a levél nyilván tárgytalan, erre közli, hogy nem nem az. Hálisten elég nagy családi házban lakom, jó hosszú lépcsön lehet bejutni, nem leszek rest gáncsolni a kedves kollégáit hármasnak....Aztán mosolyogva mentőt hívni, egy kicsi késéssel hátha véletlenül nem élik túl... A lényeg, hogy most polgári pert indítok.
2013. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!