Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemény az optionfair-rol es...

Vélemény az optionfair-rol es a binaris opciorol?

Figyelt kérdés
Hallottam az optionfairrol,ami arrol szol hogy befektetsz 500$ es kereskedhetsz hogy az arfolyam noni vagy csokkenni fog e.A tetet te magad adod meg igy lehet nyerni es vesziteni is.De sok kritikat hallottam rola hogy csak elnyeli a penzem.kernek tovabbi felvilavositast mert sajnos mindig nem ertem hogy atverese.

2015. aug. 14. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerencsejáték, én személy szerint inkább kaszinóba mennék, az egy picivel talán szórakoztatóbb is.


[link]

2015. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De megis miert?
2015. aug. 14. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy a binaris opcionak ket vege lehet? Vagy 'nyersz', es akkor valamivel tobb penzed lesz, vagy nem, de akkor buksz mindent. A toket is, amit befektettel.


Orosz rulett, penzugyi verzio. Ha van ablakon kidobhato penzed, csinald, egyebkent messzire keruld.

2015. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3-nak igaza van, én is csak azért nem tettem hozzá, mert még a nevében is benne van, hogy "bináris". "$500-t feketére!"
2015. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehat atveres es kamu,mindegyik oldal ezek szerint ilyen?!
2015. aug. 14. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Kamu. Tapasztalatból mondom!
2015. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik ilyen, ez nem az adott oldaltól függ.
2015. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,jobb ha nem kezdek bele :) kersek egy jo munkat
2015. aug. 14. 18:48
 9/11 anonim válasza:
Paidverts-t próbáld ki, itt befektetés nélkül is kereshetsz, nem átverés!
2015. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinted a bináris opción csak nyerni lehet? Ha nem, akkor számodra elfogadható, hogy mai árfolyamon 140 ezer forintod elúszik? Hidd el, nem ez a mesés gazdagság kulcsa, bármennyi internetes oldal is próbálja bizonyítani az ellenkezőjét.
2015. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!