Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ennyire bonyolult...

Miért ennyire bonyolult vásárolni az EBAY-en? Nincs ennek valami egyszerűbb módja?

Figyelt kérdés
Mondjuk arra gondoltam hogy ha postai utánvéttel fizetnék?
2015. aug. 6. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk én meg arra gondoltam, hogy meggondolod magad közben... Egy csomó ilyen kérdés van a gyakorin:


"Mi van ha nem veszem át a megrendelt terméket?"


Na ezért. Plusz semmi bonyolultság sincs benne, csak gondolom nincs bankszámlád.

2015. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
nincs, ki előlegezi meg neked a csomagot...
2015. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon egyszerű az ebay-ről vásárolni.
2015. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem bonyolult.
2015. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebay-es vásárlás a legegyszerűbb. Kifizeted paypallel küldik és átveszed.


Ha nemtán átvernek akkor ebay is térít, ha nem térít, akkor meg paypal is kivizsgálja az ügyet. Magyarán duplán vagy védve.

2015. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Semmi bonyolultság nincs benne. Az utánvéttől kevésbé lenne bonyolult? Szerintem nevetséges, hogy valaki foggal-körömmel ragaszkodik hozzá.
2015. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

"Mondjuk arra gondoltam hogy ha postai utánvéttel fizetnék?"


Gondolhatsz bármire, legfeljebb körberöhögnek.

2015. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy gondolom paypal regisztrációhoz is rendelkeznem kéne egy visa/mastercard-os kártyával nekem meg csak a cirrus/maestro-m volt de már az sincs mivel fel lett függesztve a számlám.
2015. aug. 7. 07:51
 9/10 anonim ***** válasza:

"de már az sincs mivel fel lett függesztve a számlám"


Hát, én például rohadtul nem szívesen küldenék neked semmit utánvéttel...

2015. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha lenne számlád akkor csak egyszer kéne összekötni a Paypallal, utána már az eBayen vásárlás a világ legegyszerűbb dolga, bonyolultabb kifizetni a piacon a paradicsomot.

Az utánvétes szerintem problémásabb lenne, így a kis dolgokat egyszerűen bedobják, akkor meg vagy dekkolhatnál otthon, vagy minden kis szirszarért mehetnél a postára fizetni.

Lehet kuncsorogni az eladóknál de szerintem nem fogják bevállalni az utánvétes postázást, a pénzedért meg egyébként se kell aggódni, mert ha nem jön meg a csomag visszafizetik.

2015. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!