Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay en csak paypallal lehet...

Venom84 kérdése:

Ebay en csak paypallal lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Mert hiaba valasztom a paypall helyett a bank kartyas fizetest , es kitoltom a bank kartya adataimat a lapon, ki irja hogy nem jo az adat,valami nem stimmel, de en tudom hogy tikeletes. Es meg egy kerdes: Ha csinalok paypal accountot magamnak, nem kell az accountra tolteni penzt hogy koltsek vele ebayen, hanem ami szamlamon van penz a bankba azt szabadon hasznalhatja. Ezt hogy tudom leallitani?

2015. aug. 3. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően a paypal az elfogadott. A bankszámládon lévő pénzhez nem férhet "szabadon" hozzá, csak a vásárlásaidhoz szükséges összeg erejéig.

Nem tudom, mennyire egyedi, de a múltkor úgy jártam, hogy valamiért nem tudtam paypal-al fizetni, s az eladónak jó volt a banki utalás is.

Ha megnéztem a paypyal oldalon a beállításokat, ott minden rendben volt. Az ebay-en a paypal-nál a kártyám típusa nem szerepelt. Lehet ez volt a gond, nem tudom, de nekem sem sikerült a fizetés.

2015. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En anelkul tudok fizetni ebay en hogy penzt utalnek a paypall szamlamra, magyarul a paypall osze van kotve a sima bankszamlammal es amenyi penz van azon a szamlan azt mind felhasznalhatom a paypallon keresztul a vasarlasra ebayen. De azt szeretnem hogy ez ne igy legyen, hanem anyi penzt kolthessek amenyit apaypall szamlamra teszek, mert utoljara 400 ezret loptak el tolem , es utaltak at kulonbozo szemelyknek. EZT EL AKAROM KERULNI. dE SAJNOS CSAK PAYPALLAL LEHET FIZETNI NETEN, ES ELKERULTETLEN HOGY NE LEGYEN PAYPALL ACCOM
2015. aug. 3. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a fenét ordítasz? A paypal pont arra jó, hogy a "valódi" bankszámlád védve legyen.

Ha kifosztottak, azt hogyan tették? Feljelentés, vizsgálat volt? Milyen eredménnyel zárult?

2015. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kell a paypall accomat feltolteni penzel ahhoz hogy vasaroljak, csak siman leveszi a penzt a bankszamlamrol amenyibe kerul a termek amit veszek. Valaki feltorte az accomat,es 4x probalt kuldeni penzt, abbol 2x sikerult is, nevek is vannak amik mar valoszinu ki vannak torolve a paypal rendszerbol, nem hagy nyomot az illeto. A paypall azt mondta hogy azonos IP cimrol ment az utalas mint az enyem, magyarul mint ha az en szamitogepemmel tortent volna az utalas. Na de akkor hogy kell beallitanom a paypallt hogy ne vegye le a penzt a bankszamlamrol, hanem a paypall accon levo penzbol kazdalkodjon? Mert most jelenleg ugy csinalom amig ez meg nem oldodik hogy amikor veszek valamit, utana kitorlom a bankszamla adataimat a paypalrol, es majd ha venni akarok valamit ujra beirom.
2015. aug. 3. 14:07
 5/6 Hintalow ***** válasza:

Az ebay-en CSAK paypallal lehet fizetni (na jó, néhány helyen pl. német ebay, elterjedt még a banki utalás is)

a nem regisztrált paypal fiókról fizetsz, hanem a bankkártya adataidat adod meg, akkor is paypalon keresztül fizetsz afféle "vendégfelhasználóként"

Ha nem akarod, hogy a számládhoz hozzáférjen, akkor kártyát nem csatolsz, hanem utalsz az egyenlegedre, amikor kell.

Más lehetőség nincsen.

2015. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi ez tokeletes valasz, erre voltam kivancsi!
2015. aug. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!