Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Újonnan alapított cégek...

Újonnan alapított cégek alapadatait hol tudom megtalálni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az újonnan (az elmúlt két-három hónapban) bejegyzett cégekről szeretnék információt találni, a bejegyzéskori alapadatokat, amik nyilvánosak. Az elektronikus cégközlönyben több számot is végignéztem, de 'új bejegyzés' egyikben sem szerepelt. Pedig biztosan alapítottak cégeket az elmúlt hónapokban is. Néhányan hirdetnek előfizetési díjért (havi, fél éves, éves) olyan szolgáltatást, hogy elküldik az összes frissen alapított cég adatát/a havi bejegyzések összesített listáját; ebből gondolom, hogy valahol biztosan megtalálhatóak ezek a bejegyzések.

A válaszokat előre is köszönöm !



2015. aug. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Www.cegjegyzek.hu
2015. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az oldalt én is ismerem, most felkerestem újra, de úgy látom csak konkrét cégre lehet keresni.

Nem konkrét cégre szeretnék rákeresni. A feladatom adatbányászat - az újonnan alapított cégek összességét szeretném látni, úgy, mint az e cégközlönyben a többi közzétett nyilvános információt (pl. átalakulások, felszámolások).

2015. aug. 3. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet nem fogsz talalni
2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!