Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok valami jó pénzügyi...

Tudnátok valami jó pénzügyi tanácsadó ajánlani? Ki a legjobb? Mivel lehet róluk beszélni?

Figyelt kérdés
Engem a befektetési tippek érdekelnének, adózási megoldások, a tőzsdézési lehetőségekről szeretnék megtudni sokat mint adózás, meg hogy hol tudnám megtanulni a fundamentális elemzést a részvénypiacon meg ilyesmiket kérdezgetnék tőle, nem azok akik biztosításokat tukmálnak ránk, meg 35 ezer órabérért meg mondják hogy spórolj kicsit és tegyél félre a nyugdíjra mert nem lesz :D

2015. aug. 2. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én már jártam nála, majdnem mindenre tudott válaszolni. Amire meg nem, annak utánajárt, vagy elirányított máshoz.

2015. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kiszamolo.hu ismert még itthon tudtommal. Gyakorlati tapasztalatom vele nincsen.
2015. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A te céljaidra a Pénzügyi Tudakozót tudom ajánlani saját magamon kívül :)
2015. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!