Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy Tünhetet el a banszámlámr...

Hogy Tünhetet el a banszámlámrol a pénz?

Figyelt kérdés

Van egy OTP junior-os kártyám amin volt 20Eft elmentem vásárolni az egyik ABC-be, és másnap nézem az egyenlegem 1Eft van rajt ez hogy lehet?

Az abc be max 500ft-értékbe vásároltam



2015. aug. 1. 09:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
lenne még egy kérdésem : átútalták a pénzt a kártyámra és utána csak egyszer a kis boltban vásároltam nem lehet hogy ott valamit elrontottak ? lehetséges ?
2015. aug. 1. 10:52
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott megmondják. Azt is megmondják, mi a teendő, ha a kisboltban elrontottak valamit, vagy visszaéltek a kártyáddal, hogy visszakaphasd a pénzed. MI NEM TUDUNK SEGÍTENI RAJTAD, CSAK AZ OTP! Érted? Szóval ott reklamálj, ott érdeklődj!
2015. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
értem hogy mit mondasz de szombaton nem tudok semmit csinálni, hétfön bemegyek személyesen és megkérdezem hogy mi történt :)
2015. aug. 1. 10:59
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget.
2015. aug. 1. 11:01
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem érted, b..+! A telefon működik szombaton is, az ügyfélszolgálat meg ott van napi 24 órában hétvégén is. Elemi érdeked, hogy minél korábban intézkedj. De ha neked ráér hétfőn, akkor nem szólok bele. A kártyás tranzakcióknál a késlekedés hónapokkal kitolhatja a megoldást.


Ha még nem utalták el az elcsalt pénzt másik bankba, akkor gyorsan le lehet fújni az ügyletet. Ha elutalták, akkor hónapokig tart, hogy visszaszerezd. Összesen 90 napig akár. De te tudod.

2015. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
az igen mingyár hivom akkor őket
2015. aug. 1. 11:14
 17/19 anonim ***** válasza:
15# bizony nem érti-nézd + a heleyesirását...
2015. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha az emberek felfognák, hogy ha valami gyanús pénzmozgás van a kártyájukon, akkor azonnal intézkedni kell. OK, ez egy junior kártya 20 ezres egyenleggel, de mi van, ha egy milliós egyenlegű számláról, hitelkártyáról van szó? Illetéktelenek akár azt is lenullázhatják, amíg a hülye kártyatulajdonos várja, hogy kinyisson a bank.

Utána meg ő lesz a legjobban kiakadva, ha hónapokig tart a kártyatársaságok szabályzatai miatt a charge back, ha egyáltalán jogosnak minősítik.

2015. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
felhívtam őket be kell menni személyesen.
2015. aug. 1. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!