Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek a pénz rabja?

Hogy ne legyek a pénz rabja?

Figyelt kérdés

20f vagyok,eddig végig csóró voltam,nincsenek barátaim,lány közelébe se kerültem még,azt hiszem hogy ha lenne pénzem akkor jobb lenne az életem,2-3 éve fogadok rendszeresen de persze egy kis siker után visszabukok mindent


mivel nincs semmim,így nincsenek céljaim se,céltalanul meg se tanulni,se dolgozni nincs kedvem


ha már nincs szociális életem,akkor talán a pénz boldogabbá tenne,legalábbis ebben a hitben élek


2015. júl. 22. 19:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

egyáltalán hogy lehet élvezni az életet ha nincs semmim?

a legtöbb embernek vannak barátai gyerekkorától,én persze hogy a selejtek közé tartozok

2015. júl. 22. 19:46
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

nos szerencsejátékból akarsz pénzt, akkor ne várj sokat.


Ha szerencsés lennél, akkor ez a kérdés meg se született volna a fejedben.

2015. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért nincsenek céljaid, mert nincs semmid. A gondolkodásod fordított.
2015. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
hát ezzel a hozzáállással mindig is egy csóró lúzer maradsz. jó lenne sok pénzt keresni (ami egyébként elb$sott egy életcél de mind1...), mit vagy hajlandó érte tenni? gondolom semmit. akkor?
2015. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
30%
Gondolom, hogy munkát sem végzel?
2015. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

1. Hagyd abba a szerencsejátékot, azon csak a játékszervező nyer (hosszútávon).

2. Kezdj el fekvőtámaszokat és más gyakorlatokat csinálni. (nem kell hozzá pénz)

3. Kérdezd meg otthon hogy mit tudsz segíteni a háztartásban és ha azt mondják hogy pl. mosd fel a padlót, akkor felmosod.

4. Elmész dolgozni.


Ha ezeket köveketed, akkor féléven belül lesz barátnőd.

2015. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"1. Hagyd abba a szerencsejátékot, azon csak a játékszervező nyer (hosszútávon)."


sosem játszottam szerencsejátékkal életemben.



2. Kezdj el fekvőtámaszokat és más gyakorlatokat csinálni. (nem kell hozzá pénz)


3 éve csinálom ezeket


"3. Kérdezd meg otthon hogy mit tudsz segíteni a háztartásban és ha azt mondják hogy pl. mosd fel a padlót, akkor felmosod."


Rendszeresen takarítok, füvet nyitok, elvégzem a ház körüli munkákat kérdezés és kérés nélkül önszántamból


"4. Elmész dolgozni."


dolgozom idestova 8 éve. ebből 2 éve másodállásban vállalkozóként.



.....



még sincs barátnőm 4 éve.

2015. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ne legyél a pénz rabja, hogy jegyezd meg jól,apám mindig ezt mondta:

-Semmiből csak semmi lesz! Valami csak valamiből lesz.

Azaz, aki a szerencsejátékot csinálja,felépített egy céget, volt ötlete, pénze, stb. hozzá.

És ő fog nyerni, a többi mind balek. Nem fog dőlni a lé, ha nem teszel érte semmit.

A másik meg, hogy nekem is vannak lúzer ismerőseim, akik állítják, hogy azért boldogtalanok, mert nincs nőjük, ha lenne nőjük, rögtön minden megoldódna. Ez egy oltári nagy baromság! Egy boldog pár csak két boldog szingliből lesz. 2 boldogtalan emberből nem! Tehát először is próbáld megtalálni önmagad, legyen egy munkád, amit szeretsz, hobbid, saját életed, és ha ezekben örömöd leled, akkor majd vonzó lehetsz mások számára is.

2015. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7-es, ez nem a "Párkapcsolatok" témakör :)


A kérdéshez szólva:

Kérdező, mit tettél azért, hogy ne legyél csóró (a szerencsejátékot leszámítva)?

Milyen végzettséged van, mit tanultál, mihez értesz?

Hol és mennyit dolgoztál milyen munkakörben (amennyiben nem tanultál)?


Egyébként jól írták fentebb, hogy nem azért nincsenek céljaid, mert nincs pénzed, hanem éppen fordítva: azért nincs pénzed, mert nincsenek céljaid!


Te nem a pénz, hanem a lustaság rabja vagy...

2015. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5. Tegyél aktívan hogy legyen barátnőd és ne a neten sírjál.


Ez vonatkozik a kérdezőre és az adott válaszolóra is!

2015. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!