Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha postán csokit adok fel az...

Ha postán csokit adok fel az elolvad mire odaér?

Figyelt kérdés
Elsőbbségivel szeretném feladni, így másnapra odaérne. Az adott település nincs is messze, 15 km. Szülinapi kis meglepetés lenne.. Vajon elolvadna? Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 22. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Na szerinted? Tegnap zsebben hazahoztam egy mars szeletet, mire hazaértem lehetett nyomkodni.
2015. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy azon nevessek, hogy hőségriadó alatt ez egy komoly kérdés, vagy azon, hogy hőségriadó alatt ilyen kérdés nem lehet komoly...
2015. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha biciklis kézbesítő viszi ki, akkor tuti elolvad, mert több órát szambázik mire célba ér.

Ha autós kézbesítő viszi ki, akkor is elolvad, mert az autóban baromira meleg van. Ezt onnan tudom, hogy a kartondobozaim is kb 50 fokosan szoktak érkezni.

2015. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen idő van... mondjuk ezt magadtól is kitalálhatod.

Mindenesetre a posta nem fogja hűteni neked.


Vannak külön csokiküldő oldalak, azokon nézz körül, ők erre szakosodtak.

2015. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hülyegyerek azért leszavazgatott mindenkit :D
2015. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!