Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes a neten hirdetni...

Hol érdemes a neten hirdetni az OLX megszűnése után?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Jofogas, vatera. Az, hogy hol 'erdemes', egy ritka ertelmetlen kerdes, ha nem tudjuk mit akarsz eladni, milyen volumenben, helyi vagy orszagos szinten akarsz-e hirdetni, stb. stb. stb.
2015. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Vatera.

Itt nem kapsz "mennyit engedsz a feléből, hű de drága, mennyi az ára, ha komolyan érdekel, a benzinpénzt el kell engednie usw..." jellegű telefonhívásokat!

2015. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon bíztam benne, hogy a Vatera ismét feléled az OLX kiesése után, de sajnos nem ez történt.

Eltűntek a vevők onnan is.


Hihetetlenül kevés a megtekintés, rossz az indexelés... Jófogás még rosszabb.


Teljesen tanácstalan vagyok.

2015. júl. 21. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent sajnos igazad van, a vatera keresoje, index-rendszere egy kalap sz*rt nem er, folyamatosan dobja fel a google-n keresztul a regesreg lejart, vagy epp sosemletezett aukciokat. Tele van profikkal, akik a webaruhazukat itt tartjak fenn, es mindemellett dragabban aruljak ugyanazt, mint akar a sajat boltjukban. A jofogas meg elmegy, de ott tenyleg idiota vevok vannak (meg eladok is...).
2015. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Harangozó Csaba ***** válasza:
100%
Egy új, de az OLX-hez nagyon hasonlító oldal indult nemrég : nextapro.hu . Időt kell neki adni és ki tudja, még naggyá is válhat. Azonkívül más OLX-klónok is létrejöttek, láttam. Én még a startapro.hu -t is használom, bár nem olyan aktív vagy nagy, viszont 16 képet is fel lehet tölteni. Műszaki dolgokat még érdemes hirdetni a hardverapro.hu -n is, egész jó, hozzáértő emberek vannak ott.
2015. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pont ma futottam bele az OLX motorját és felületét használó oldalba. Viszont ez nagyon friss még, messze nincs meg a kritikus látogató/hirdető szám ahhoz, h működjön is...


[link]

2015. júl. 22. 09:06
 7/8 anonim válasza:

És még hány ilyen "OLX-felületű" van, ami most indult:

addelma, apron, bidx, itthirdetek, megunt, globalpiac, stb.


Viszont van még startapro, topapro, nextapro, lxo


A kérdésedre válaszolva, szerintem érdemes kitapasztalnod, hogy melyiken érdemes hirdetni. Legfeljebb további oldalakat lehet javasolni.

2015. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Éppen témába vágó:

Aprózó blog - [link]

2015. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!