Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hozzácsatolhatom anyukám OTP...

Hozzácsatolhatom anyukám OTP kártyáját az én PayPal fiókomhoz?

Figyelt kérdés
Nem baj, hogy ha különbözik a név?

2015. júl. 1. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De baj!
2015. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyukád megengedi...
2015. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Paypalon regisztralt nev es a bankszamla tulajdonos UGYANAZ kell legyen.


Vagy varsz amig lehet sajat bankkartyad, vagy hasznalod anyukad nevet.


Nalunk pl. ugy van, hogy nekem van kulon egy Paypalom. Es akartunk anyunak is egyet. De a bankszamla nem anyu neven van hanem apu neven. Apunak se email cime se szamitogepes ismerete de nem is szamit. Anyu a sajat email cimevel letrehozott egy Paypalt, ahova apu nevet adta meg, apu bankszamla adatait de anyu hasznalja. (persze nem fog oruletes ebay vasarlasokat lebonyolitani apu penzen, csak azert irtam hogy lasd van ilyen megoldas is.)

2015. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez bankkártya ti szerencsétlenek, nem bankszámla...


De kösz, hogy lepontoztatok.


Telibe szarja a paypal, hogy kinek a nevén van a kártya, ellenőrizni sem ellenőrzi. Az számít neki, hogy a kártyaadatok és a megerősítő kód meglegyen....

2015. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!