Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásárlok könyvébe érdemes...

Vásárlok könyvébe érdemes lenne beleirni azt hogy ha kérek 0,5 felvágottat és többszöri figyelmeztetés után sem tárázzák le a papirt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 20:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves 7 ik kommentelö,fillérbaszo csöves az te vagy!!!! Igy ismeretlenl hogy merészelsz ilyet irni?? Egyébként ha én mint vásárlo azt kérem köteleségge letárázni,mégha csak a papir sulyárol is van szo. És ha nem tudsz emberi modon irni akkor inkább maradj csendben. És mint láthatod nem alacsonyodom le a te alpári,primitiv szintedre!! A te kommented a saját szegénységi bizonyitványod!!!!
2015. jún. 16. 21:53
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem akarok bekapcsolódni az anyázásba, de:


- "mint láthatod nem alacsonyodom le a te alpári,primitiv szintedre!"

- "Kedves 7 ik kommentelö,fillérbaszo csöves az te vagy!!!!"


Akkor döntsd el, hogy lealacsonyodsz, vagy sem, mert ez ilyen formában nem egy működőképes rendszer.

Egyébként elég lenne egy felkiáltójel, inkább spórolj rajtuk, hogy több jusson a helyesírásra. Meg felvágottra.

2015. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Csak annyira sikerült lealacsonyodnod az én szintemre, hogy még privátba is elküldted neked ezt a gyerekes hisztit, hogy biztos lássam. Megnyugtatlak láttam. Remélem ettől szebb lesz az estéd.
2015. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
"Nem akarok bekapcsolódni az anyázásba" kedves válaszolo hol van itt az anyázásrol szo? meg minek irtál ha nem akarsz "kapcsolodni"? olvassál már vissza,egyébként nem érdekelnek a negativ kommentek.
2015. jún. 16. 22:20
 15/19 A kérdező kommentje:
Csak biztosra akartam menni te Alpári :) egyébként szuper estém lesz ha érdekel :) :)
2015. jún. 16. 22:23
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Én nem írnám be, eszembe sem jutna.


Neked azt tudom tanácsolni: Ha akkor ott nem léptél, most ne menj vissza ezért újra vásárolni.

Kész, nem vagy elégedett ne menj oda , mert annak semmi értelme,hogy odajársz reklamálni, közben vásárolsz egy jót, termeled a profitot nekik.

2015. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"Amíg a papír olcsóbb mint a hús,addig a hentes a papírral együtt méri le a húst."
2015. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, teszkós parizert csak az Aldiból!!

!!44!!

2015. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de csak azoknak akik normálisan válaszoltak :)
2015. jún. 17. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!