Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha nem azt kapom...

Mit tehetek ha nem azt kapom az utánvétes csomagban, ami meg lett beszélve?

Figyelt kérdés
rendeltem egy internetes oldalról, de nem bízok sem az eladóban, sem pedig az oldalban. utánvétellel küldte. (még nem érkezett meg a csomag, de félő hogyha megérkezik, nem azt fogja tartalmazni amire számítok) tehát ha kérem a futárt, úgy sem fog belemenni hogy kibontom és utána fizetek, uh. van még egy olyan variáció hogy lekamerázom a kibontást, és lesz bizonyítékom arra hogy nem azt kaptam amit rendeltem. ez így jó?

2015. jún. 4. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
A futár nem fog belemenni, mert ő "csak" szállít, nem is tudja mi van a csomagban vagy minek kellene benne lenni.
2015. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha nem az lesz benne?
2015. jún. 4. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Már ne is haragudj, de ha nem bízol az eladóban és az oldalban sem, akkor miért vásároltál onnan?

Akkor be kell menni egy boltba és ott megvenni, amit szeretnél vagy olyan oldalon vásárolni, ahol az eladónak sokszáz pozitív értékelése van.


Ha olyan oldalon vásároltál, ahol nincs az eladóknak értékelése, akkor ugyan nem sokra fogsz menni azzal, ha lekamerázod a kibontást - ez nem bizonyíték...

A csomag másik oldala nem látszik a kamerán, ott nyugodtan kivehető a termék, aztán kicserélhető valami másra, csomag megfordít és olyan, mintha akkor bontanád ki.


Mellesleg eszembe nem jutna ilyent csinálni,, de ha Te bizalmatlan vagy az eladóval, akkor Ő is lehet Veled...

2015. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!