Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal regisztráció mi a hiba?

Paypal regisztráció mi a hiba?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem... Útmutató szerint töltöttem ki: [link] Be van pipálva midnen, ki van töltve minden, de erre csak ezt irja ki: "Some information is incorrect or missing. Please correct your entries and try again." Telefonszámot +3620 formátumban irtam be. First namehez a keresztnevet irtam. Egyszerűen nem értem, de még nem is irja oda pirosan, hogy mi a hiba.

2015. máj. 27. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írom be a telefonszámot vagy mi van? A "Re-enter password".ot mindig kitörli, és irja szöveget: "Some information is incorrect or missing. Please correct your entries and try again." Pedig a jelszavak is megeggyeznek, sőt megvan a minimális karakterszám is, számokkal és betűkkel.
2015. máj. 27. 10:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán az ékezettel lehet a baja?
2015. máj. 27. 10:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvan... 0620-al kell a telefonszámot, nem +3620-al...
2015. máj. 27. 12:15
 4/6 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök egy órája...:(
2015. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
10x próbáltam meg tegnap is ma is...és ugyanez a hibaüzenet. De jelölné a b*zija hogy mivel van baja! Így sikerült Kösz!
2015. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hakala válasza:
Legalább két órám ráment a sikertelen próbálkozásokra! Köszönöm a megoldást!
2015. nov. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!