Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova küldjem a Start kártya...

Hova küldjem a Start kártya igénylést?

Figyelt kérdés
Olyan sokan vannak az Apeh-nál, hogy arra gondoltam,hogy postai úton nyújtom be az igényélést. Az lenne a kérdésem hogy milyen címre küldjem? Kerestem, de nem tudom, hogy a település szerinti ügyfélszolgálatra vagy a központira?
2010. febr. 25. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Postán a regionális ügyfélszolgálatra (a postafiók címére; Borsodban pl. Miskolcra)

Itt megvan ki hova tartozik: [link]

Ha rákattintasz a régiódra, kiadja a kirendeltségek címét, arról az oldalról meg tudod nézni az ügyfélfogadás ideejét. A kirendeltségeken általában nincsenek sokan (nem úgy, mint az ügyfélszolgálaton) és ott rögtön kiadja az igazolást a startkártyához. Amíg nem kapod meg magát a kártyát, az igazolás úgyanúgy működik, mint a kártya.

Az igénylőlapot ide is vidd magaddal.

2010. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2010. febr. 26. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor váltsd ki, ha már biztos a munkahelyed.
2010. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!