Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webáruházban rendeltem a...

Webáruházban rendeltem a kislányom születésnapjára ajándékot.24órás kiszállítással hirdették magukat. (Az árukerső.hu által értékelt oldal. ) Több mint egy hete nem érkezett meg. A szülinap elmúlt, ajándék sehol. Ha megérkezik muszáj lesz átvennem?

Figyelt kérdés

Én nagyon pipa lettem rájuk. Legszívesebben visszaküldeném.

De amúgy még mindig semmi hír róla...Megtehetem ezt szankciók nélkül?



2015. máj. 12. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Írj neki, vagy inkább hívd fel őket, hogy köszi, de elállsz a vásárlástól mert nem teljesítettek. Ha utánvétes, akkor ne vedd át és nincs macera. Ha fizettél érte, akkor már kicsit jobban utána kell járnod, hogy visszakapjad a pénzed.


távollévők között kötött szerződés esetében, pl webshopnál, 14 napos elállási jogod van az átvételt kővetően, tehát igen, elállhatsz a vásárlástól.

2015. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Ahogy írták: az átvételtől számított 14 naptári napon belül, indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól.

A szankció annyi lehet, hogy a visszaszállítás költségét neked kell fizetned, ezért - ha még nem nem indították útnak a terméket - ajánlatos minél hamarabb lemondani a rendelést.

2015. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na megérkezett az ajándék??
2015. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!