Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetség lenne ez valahogy?

Lehetség lenne ez valahogy?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnénk venni, havonta 5000 forintért a részletet, de aki fizetné, az szeretné, hogy ne hozzá, hanem a mi házunkhoz jöjjön a csekk. Ez lehetséges valahogy?

2015. máj. 10. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval Te veszel egy telefont, amit valaki más fog kifizetni, de hozzád akarja küldetni a csekket.. miért is? Ennyi erővel adja oda neked az árát, aztán fizeted magadnak. Bár azt sem értem, miért ő fizeti?
2015. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, ez nehézkes, de leírom. Édesapám és édesanyám elváltak, én még nem vagyok tizennyolc és nem fizethetem a részletet. Apám a nagymamámmal él és nem túl jó a viszonyuk, ezért nem szeretné, hogy hozzájuk mennyen a csekk, mert veszekednének ez miatt is. Azt szeretné, hogy hozzánk jöjjön a számla. Anyám abba nem akar beleegyezni, hogy őtőle vonják le a részletet, mert nem bízik meg apámban, hogy odaadja havonta az 5000-t. Azt szeretném kérdezni, hogy AZ lehetséges-e, hogy apámtól vonják le az összeget és hozzánk küldik a csekket?
2015. máj. 10. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az anyád nevére szóló csekket odaadod apádnak, aki befizeti. Tadám! Ha azonban nem bíztok abban, hogy apád fizetni fog, akkor egyszerűen el kell felejteni a vásárlást.
2015. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"apámtól vonják le az összeget és hozzánk küldik a csekket"


Ha tőle "levonják" a havi 5e-t akkor minek küldenének csekket?! Akkor be van fizetve a havi részlet!

2015. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!