Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Keresel annyi pénzt, hogy...

Keresel annyi pénzt, hogy neked is elég és akár másnak is tudnál adományozni belőle?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen emberek magyarországon, akik szívesen segítenének és meg is tehetik?

2015. máj. 7. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak.
2015. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Icus47 ***** válasza:
100%
Annyi elég amennyit keresek. Soha nem adományozok, mert nem bizok benne,hogy célba jut viszont mindíg megtalálom a környezetemben aki segitégre szorul és amivel tudom és amire szüksége van azzal segítem. Nem csak pénzel, olyan dolgokkal is amit én megtudok tenni és igy neki nem kell "megvenni" azt a szolgáltatást vagy terméket. Sokszor van, hogy egy pár kedves szó, egy fél óra "meghallgatás" a legnagyobb adomány. Nem vagyok gazdag, de nincs olyan szegény ember aki ne tudna valamival segíteni a másik emberen.
2015. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Albérletben nevelek 3 gyereket. Nincs tartalékom, de a kinőtt ruhákat rendszeresen a gyerekotthonba viszem, és beteg rákos gyereknek küldök havonta pár ezer forintot és 3 havonta kb 5000 Ft értékű csomagot.
2015. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nem keresek annyit.


Adakozzon az, aki 1,5 milliós nettó havi fizetés mellett nem tud megélni.

2015. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel, hogy M.o.-n megtudod e valaki olyan jól élni, hogy lazán adna másnak pénzt mert neki az semmi.
2015. máj. 8. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ha akarnám megtehetném, hogy adományozok, de nem teszem. Egy adomány 60-70%-a elmegy az alapítvány költségeire, a többi meg megy oda ahova szánnám.


Ha segítek csak is úgy, hogy közvetlen a kezébe nyomom annak akinek szánom.

2015. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én az Országos Mentőszolgálat Alapítványának szoktam utalni 3000 forintot kb. 2 havonta.
2016. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!