Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Cserélnék egy 30 éves férfival...

Cserélnék egy 30 éves férfival két telefont? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, gyors leszek. az a helyzet hogy van egy emberke akivel cserélnék egy telefont(iphone 5s-t küldene LG G3-radrágább változat) azonban 300 km van köztünk. Azt mondta hogy úgyis meglehetne oldani hogy le fényképezzük a személyinket,lakcímkártyát aztán el küldjük postán egy délelőtt, és a bizonylatról is lehet küldeni képet. Beszéltem vele telefonon, meg fel vett facebokon is, IMEI számot is küldött tehát elér normálisnak tűnik. Vélemények? Át tudnak így verni?

2015. máj. 5. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nagyon jól leírták még hogy lehet te egy másik átvert személyi képét kapod, és egy arra a névre létrehozott facebook profilt :) És a tieddel is bármi történhet ha elküldöd. Nem véletlen az hogy szigorú szabályai vannak a személyes iratok másolásának. Még amikor a kormányhivatalban igényeltem a családit a másolt lapokra rá kellett írnom hogy hozzájárulok a másoláshoz....


Egy megoldás van, ezt szépen elfelejted.

Amúgy nektek nem furcsa hogy a bomba bizniszek mindig többszáz kmre vannak tőlünk?

Miért nem szokott a szomszéd településről írni senki hogy cseréljünk iphonet és 1 óra múlva tali a tesconál?

2015. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Minden érv elhangzott. Aki ezek ismeretében is belemegy az "üzletbe" az megérdemli, ha lehúzzák.
2015. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús. Minden tipikus átverés így szokott kezdődni.


Ha belemennél, akkor írd meg mi lett belőle!

2015. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi srácok/lányok, töröltem is facebookról a palit. :) Innentől csak a személyes! :D
2015. máj. 5. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!