Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzzal kapcsolatos...

Önéletrajzzal kapcsolatos tanácsok?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok és szükségem lenne néhány tanácsra.


Érdekelne, hogy ha nem kimondottan egy állásra jelentkezek, csak beadom az önéletrajzomat, akkor is kell motivációs levél?

Fontos hobbit írni az önéletrajzba?

Fontos, hogy mekkora a lap margója?


Köszönöm a válaszokat!


2015. máj. 4. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Keress a netten EURO PASSOS CV-t. Állítólag most az a befutó.
2015. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az europass elég vacak. Hosszú, nehezen átlátható, a nyelvismereti része pedig kriminális.


Ha nem meghirdetett állásra jelentkezel, különösen fontos egy megnyerő motivációs levél, enélkül miért vennének fel ha egyébként nem keresnek embert?

2015. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a Pap, kinek a Papné. Egy laikus, kezdő számára a leghasznosabb ha az ilyen oldalakon, helyeken kezd el böngészni és infót meríteni.

[link]

Üsd be a keresődbe, hogy europass CV. A leghasznosabb és legkorrektebb dolog szerintem .

2015. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy normális, saját CV-t, írd be google-be, hogy creative cv, aztán csak találsz inspirációt.
2015. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!