Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Úgy is tudnak utalni ha csak...

Úgy is tudnak utalni ha csak a számlaszámom tudják?

Figyelt kérdés
És ha a nevem nem tudják, de beírnak helyette valami mást attól még megjön hozzám?

2015. ápr. 28. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2015. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2015. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen tudnak. Az én nevemre utalnak de a férjem számlájára. És mindig megkapom. És teljesen más a nevünk, mert nem vettem fel a férjem nevét.

2015. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha a szám az én nevemen van de valaki nem az én nevem írja a nevhez hanem pl jocika, de a számlaszám az én nevemen van akkor is megjön?
2015. ápr. 28. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell adni egy nevet, de átutalásnál csak a számlaszám számít, nem egyeztetik a névvel.
2015. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Interneten keresztül OTP-n utalok. Amikor rossz címet írok, pl.: Vízmű, s valójában Környezetgazdálkodás, ilyenkor az OTP automatikusan javítja, s tényleges utalásnál már a helyes cím jön vissza. Ugyanez történt, amikor a lánynevét írtam valakinek, közben a férj nevén volt a folyószámla. Ha direkt valakinek akarsz utalni, közben más nevén van a számla, a megjegyzésbe is írd bele, hogy az illetőnek küldöd a pénzt, ha csak a címzettbe írod, valószínű nem marad nyoma.

Ugyanez van, ha neked utalnak. Legalábbis internetes OTP utalásnál.

2015. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak bankon belül van így az OTP-nél.
2015. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!