Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rendelni és...

Miért nem tudok rendelni és fizetni? (eBay)

Figyelt kérdés
Azt írja ki, amikor rendelném a terméket hogy nem fizettem ki 2terméket az elmúlt 1hónapban ezért nem rendelhetek. Ekkor kifizettem azokat a termékeket amiket egyébként véletlenül rendneltem meg na ez lényegtelen. Tegnap tudtam is rendelni. Erre ma már nem lehet. És ismét ezt írta ki, viszont nincs olyan termék amit nem fizettem volna ki. Illetve van 2 de azokat sehogysem tudom kifizetni. Nincs olyan opció... Ilyenkor mi a teendő valaki járt már így?

2015. ápr. 15. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg letiltott a rendszer, mert egyoldalúan elálltál a vásárlástól. Nincs olyan, hogy véletlenül rendelsz, figyelj oda, és dönts véglegesen, mielőtt kattintgatsz. Ha valami miatt mégis visszavonnád a vásárlást, akkor azt meg kell beszélni az eladóval, hogy ne maradjon függőben a tranzakció. Írj az ebay ügyfélszolgálatára. Mondjuk ahhoz elég jó indoklás kell, hogy engedjenek a rendszerben maradni, ha rendszeresen űzöd ezt a "veszek valamit, aztán meggondolom magam" módszert. Nem igazán tolerálják az aukciós oldalakon.
2015. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudsz esetleg segíteni hogy hogyan tudnék írni az eBaynek?
2015. ápr. 15. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!